Nadarzyn na remis

Region

GLKS Nadarzyn, po słabym meczu, zremisował na wyjeździe ze Startem Otwock 1:1.

Mimo zdobytego punktu w Otwocku, podopieczni Tomasza Matuszewskiego nie mogą być zadowoleni z wyniku. Dla będących w słabej formie gospodarzy to dopiero pierwszy punkt zdobyty wiosną.

Mecz, który prowadził Sebastian Krasny z Krakowa rozpoczął się od ostrożnych, nieśmiałych akcji jednych i drugich. Jednak już po 24. minutach Paweł Nowrotka ucieszył miejscowych kibiców pewnym strzałem pokonując Piotra Misztala.

Po stracie bramki przez nadarzynian obraz gry się nie zmienił. Piłkarze GLKS grali długie piłki do napastników, a gospodarze starali się wyprowadzać kontry. Bardzo aktywny w drużynie Startu był Sebastian Kęska, którego dynamiczne rajdy prawą stroną sprawiały drużynie z Nadarzyna sporo problemów. Do przerwy jednak wynik się nie zmienił.

Po zmianie stron piłkarze Tomasza Matuszewskiego ruszyli do przodu i w końcu w 72. minucie udało im się zdobyć gola na wagę punktu. Po rzucie wolnym z okolic środka boiska piłka powędrowała w pole karne Startu i po dużym zamieszaniu Przemysław Grajek wepchnął piłkę do siatki ustalając wynik spotkania.

Nadarzyn po tym remisie ma dziewięć punktów przewagi nad strefą spadkową i jeden mecz zaległy. W następnej kolejce GLKS zmierzy się na własnym boisku z Ruchem Wysokie Mazowieckie.

Start Otwock – GLKS Nadarzyn 1:1 (1:0)

Start: 1. Bułka – 2 Bobrowski, 19 Pacuszka, 14 Nowotka, 23 Moryc – 3 Kęska (’80 Kuźmińczuk), 25 Mazurkiewicz (85’ Uzoma), 8 Wocial, 10 Warszawski, 13 Kozakiewicz – 9 Michalevskyy

GLKS: 12 Misztal – 7 Sala, 3 Ambroziak, 16 Lewandowski – 16 Wojtczak, 10 Grajek, 13 Dynarek (79’ Rembiejewski), 15 Wrzesiński (90’ Wojtczak), 19 Kaleta – 11 Zaniewski (59’ Goliński), 8 Bajera

sędziował: Sebastian Krasny (Kraków)
widzów: 250

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.