Majewski w Anglii: jestem poniewierany

Region

Wychowanek Znicza Pruszków, Radosław Majewski w tym sezonie przebywa na wypożyczeniu z Polonii Warszawa w angielskim Nottingham Forest. W siedemnastu meczach strzelił cztery bramki. - Jestem poniewierany - mówi o stylu gry - "Maja".

W Anglii Majewski wyraźnie odżył. Wcześniej miał nieudany sezon w Polonii. Teraz jest ważną postacią Nottingham Forest, który walczy o awans do Premier League.

Przed wyjazdem wielu wątpiło, czy filigranowy Majewski poradzi sobie w tak agresywnej lidze. Jak się okazało, wychowanek Znicza zbiera wiele pozytywnych ocen.

– Jest tu naprawdę ciężko – przyznaje Majewski na łamach „Gazety Wyborczej”. – Po każdym meczu mam rozwalone nogi, często i buty. Nigdy w mojej karierze nie zdarzyło mi się, żebym po zaledwie pół roku musiał wymienić już trzy pary butów, ostatnio ktoś mi zrobił dziurę w korkach na trzy centymetry. Stanął mi na nodze, pobiegł dalej, a ja zostałem z wyrwą w bucie. Poniewierany jestem non stop, łokcie idą w ruch przy każdej akcji. Jakoś sobie radzę – opowiada Maja.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.