I Puchar Polski WPC w wyciskaniu sztangi leżąc

Pruszków

Już 18 czerwca w Pruszkowie szykuje się wielkie święto „ciężarowców. Pruszków będzie gospodarzem I Pucharu Polski WPC w wyciskaniu sztangi leżąc.

Sportowa rywalizacja będzie prowadzona w kilkunastu kategoriach wiekowych i wagowych. O miano najlepszych walczyć będą zarówno panie jak i panowie. Lista zawodników jest coraz dłuższa, a wśród reprezentantów nie zabraknie również przedstawicieli Pruszkowa. Warto wybrać się na zawody i wspomóc ich dopingiem.

Celem zawodów jest popularyzacja aktywności ruchowej, jako formy zdrowego stylu życia oraz propagowanie takiej dyscypliny siłowej jak wyciskanie sztangi leżąc, współzawodnictwo z poszanowaniem zasad fair play oraz integracja środowisk sportowych i organizacji zajmujących się kulturą fizyczną.

Zawody odbędą się w hali sportowej Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego (MOS) przy ul. Gomulińskiego 4 w Pruszkowie. Start zawodów od godz.10.00. Koniecznie wybierzcie się na to wydarzenie, bo i na mieszkańców czekać będą niespodzianki i konkursy.

Wstęp dla publiczności jest bezpłatny

Więcej informacji znajdziecie tutaj.

 

 

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 4

4 odpowiedzi na “I Puchar Polski WPC w wyciskaniu sztangi leżąc”

 1. edek pisze:

  Kiedy cymbergaj?

 2. zenek pisze:

  A po co to wyciskać? Przecież to bez sensu…

 3. Ord pisze:

  Podejrzewam ze takie ciezary nikomu na zdrowie nie wyjda.

 4. kategoria śmieszne rzeczy(koła fortuny) pisze:

  ups.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły