Gala Babilon MMA w Pruszkowie

Sporty Walki

Wielkie sportowe widowisko przed nami. Już 31 maja w Pruszkowie odbędzie się gala Babilon MMA 8.

Pruszków na chwilę stanie stolicą MMA, czyli mieszanych sztuk walki. Dla wielu osób będzie to kolejne zetknięcie się z tego typu zawodami, inni pojawią się po raz pierwszy. Jedno jest pewne, możecie liczyć na naprawdę duże emocje sportowe! – Połączenie boksu zawodowego z mieszanymi sztukami walki będzie polskim świętem sportu. Pokażemy, że dwie dyscypliny mogą świetnie współgrać na jednym evencie – mówi Tomasz Babiloński, organizator gali, która odbędzie się 31 maja na torze kolarskim w Pruszkowie. – Pierwotnie planowałem galę w Pruszkowie 11 maja z walkami MMA, ale zdecydowałem się uatrakcyjnić widowisko i dołożyć kilka pojedynków bokserskich, na czele z Cieślak – Durodola. – podkreśla.

Jakie walki będzie można podziwiać w Pruszkowie? W starciach, których stawką będą pasy mistrzowskie, wystąpią Daniel Skibiński i Rafał Haratyk. Zobaczymy również walki Rutkowski vs. Zorczykowski czy Kita vs. Brzeski.

W głównej walce niepokonany na zawodowych ringach Michał Cieślak (18-0) spotka się w wadze junior ciężkiej z olimpijczykiem z Pekinu Nigeryjczykiem Olanrewaju Durodolą (29-6).

Gala Babilon MMA 8 już 31 maja o godz. 18.30 na torze kolarskim Arena Pruszków przy ul. Andrzja 1. Bilety do nabycia na eventim.pl

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 10

10 odpowiedzi na “Gala Babilon MMA w Pruszkowie”

 1. Krzysztoff Ruchanko pisze:

  Zorczykowski będzie krzyczec „tylko nie w bobasa” bo szczepionki niema.
  Odra nadciąga!

 2. prezes pisze:

  suma IQ kibiców przekroczy magiczną wartość 65 ! przynajmniej przez krótką chwilę pozbędziemy się dresiarstwa z okolicy ..

 3. Marek pisze:

  Tandeta dresiarska !!! To Wolomina z tym wypad

 4. Seba pisze:

  Wielkie widowisko? Porazka. Dla mnie to tandeta. Zjawiskiem to bylby mecz Znicz – FC Barcelona !

 5. Dr.Huckenbush pisze:

  Kolega Anonim jest znawcą mongolskiego baletu i przy takim spektaklu bawił by się najlepiej….

 6. qwas pisze:

  o, super!

 7. Anonim pisze:

  Jakie miasto taka gala.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły