Wygraj bilety na galę Babilon Fight Night 1

Sporty Walki

Już tylko kilka dni dzieli nas od wielkiej gali sportowej w Pruszkowie. Mowa oczywiście o Babilon Fight Night gdzie zobaczymy walki bokserskie i w te w formule MMA. Walką wieczoru będzie starcie Michała Cieślaka z Olanrewaju Durodolą.

Dla wielu osób Arena Pruszków, kojarzy się tylko z kolarstwem torowym. Jednak w tym miejscu możemy oglądać również zmagania zawodników z innych dyscyplin sportowych. Już w najbliższy piątek arena stanie się miejscem walk bokserskich oraz walk w formule MMA.

Lista walk jest długa, ale najciekawiej zapowiada się starcie Polaka Michała Cieślaka z Nigeryjczykiem Olanrewaju Durdolą. 30-letni Polak na swoim koncie ma 18 walk, wszystkie zwycięskie. Durdola jest nie tylko starszy (38 l.) ale również bardziej doświadczony. Nigeryjczyk stoczył 37 walk, z których wygrał aż 29. Warto podkreślić, że aż 27 zwycięskich pojedynków zakończył przed czasem. To pokazuje, że Durdola będzie trudnym rywalem, choć rok temu w starciu z Krzysztofem Włodarczykiem przegrał. Dwie ostatnie walki Durdola wygrał przed czasem.

Na liście walk piątkowej gali znalazło się również starcie Daniela Rutkowskiego i Damiana Zorczykowskiego. Stawką jest pas mistrzowski Babilon MMA w wadze piórkowej.

W Arenie Pruszków zaprezentują się również m.in. Tomasz Smyk, Jakub Godlewski, Łukasz Sudolski, Krzysztof Klepacz, Adrian Błeszyński czy Michał Pietrzak.

Dla naszych czytelników wspólnie z organizatorami przygotowaliśmy konkurs. w którym do wygrania są dwa podwójne zaproszenia na galę. Jak je zdobyć? Bilety trafią do pierwszych dwóch osób, które w środę (29 maja) o godz. 11.00 przyślą maila na adres konkurs@wpr24.pl. W tytule należy wpisać „Babilon Fight Night 1”, a w treści imię, nazwisko i numer telefonu).

Galę Babilon Fight Night 1  już 31 maja o godz. 18.30 na torze kolarskim Arena Pruszków przy ul. Andrzja 1.  Bilety dostępne w cenie od 30 PLN w serwisie Eventim.pl. Transmisja z imprezy na kanałach grupy Polsat.

WYNIKI

Nagrody trafiają do:
Dominik Szlasa
Weronika Bigosińska

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Wygraj bilety na galę Babilon Fight Night 1”

  1. Cieślak pisze:

    Walu, Spejson i Wojtas też tam będą.
    Rudy nie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły