Dziś Brwinowska Masa Krytyczna

Region

Stowarzyszenie Projekt Brwinów organizuje dziś imprezę rowerową pod nazwą Brwinowska Masa Krytyczna.

O godzinie 15.00 przy siedzibie OSP Brwinów rozpocznie się zbiórka rowerzystów. Organizatorzy imprezy zapoznają uczestników z głównymi celami i programem imprezy. Akcja ma za zadanie uświadomić kierowcom, że rowerzyści są pełnoprawnymi uczestnikami ruchu. Dodatkowo przejazd kolumny ma zasygnalizować potrzebę budowy ścieżek rowerowych oraz aktywizacje mieszkańców Brwinowa i okolic.

Kolumna rowerzystów w trasę wyruszy o 15.30. Jednoślady przejadą następującą trasą: jezdnią pod torami PKP, przejazd przez Rynek w kierunku ul. Powstańców Warszawy, dalej pojadą ulicami Powstańców Warszawy, Żurawią, Mickiewicza,  Biskupicką, Piłsudskiego, Żytnią, Sochaczewską, Przejazd, Piłsudskiego, Biskupicką, Rynek, następnie jezdnią pod torami PKP, ulicami Wilsona, Sportową, Grodziską do dworku Zagroda przy ul. Grodziskiej 57.

Rowerzyści w tracie przejazdu będą zabezpieczani przez 2 radiowozy i 2 motocykle policyjne. Asysta została uzgodniona z Komendantem policji w Brwinowie.

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.