Do biegu Pamięci, gotów, START!

Piastów

To już kolejny, przedostatni bieg z cyklu Grand Prix Biegów Historycznych w Piastowie. Już 3 października Bieg Pamięci Powstańczej Warszawy.

Grand Prix Piastowskich Biegów Historycznych to zawody biegowe, których celem jest nie tylko popularyzacja aktywnego spędzania czasu. To również sposób na zachęcenie uczestników do poznania ważnych wydarzeń historycznych.

W większości biegów w cyklu udział może wziąć każdy, ponieważ dystans nie przekracza 2 km. Jednak dwie ostatnie imprezy (w tym Bieg Pamięci Powstańczej Warszawy) to wydarzenia raczej dla węższego grona, a to ze względu na dystans. Tutaj do przebiegnięcia będzie 10 km.

Start imprezy odbędzie się o godz. 10.00 (zbiórka zawodników na starcie o 9.45) na Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji (Al. Tysiąclecia 1, Piastów). Aby wystartować w zawodach, należy się wcześniej zapisać – do 1 października przez internet lub w dniu zawodów między godz. 8.00 a 9.30 w biurze zawodów na terenie MOSiR. Opłata startowa wynosi 50 zł (zgłoszenia do dnia 1 października) lub 60 zł (zgłoszenia w dniu zawodów; jeśli nie zostanie wyczerpany limit startujących).

Szczegóły, regulamin i rejestracja dostępne na stronie MOSiR Piastów.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.