Skradziony peugeot odzyskany

Pruszków

Policjanci z pruszkowskiej komendy odzyskali skradzione i poszukiwane auto. Pojazd został zabezpieczony i przewieziony na policyjny parking.

Funkcjonariusze z patrolówki udali się do Urzutu, by sprawdzić, czy stoi tam porzucone auto. Po przybyciu na miejsce i sprawdzeniu wskazanego miejsca przy kładce, ujawnili pojazd.

Numery identyfikacyjne auta zostały sprawdzone w systemie informatycznym. Okazało się, że jest ono poszukiwane. Zostało skradzione w ubiegłym roku i było poszukiwane jako utracone przez inną jednostkę – tłumaczy kom Karolina Kańka z Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Policjanci z grupy dochodzeniowo-śledczej dokonali oględzin samochodu. Na koniec auto zostało zabezpieczone i przewiezione na parking policyjny.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 5

5 odpowiedzi na “Skradziony peugeot odzyskany”

 1. OLO pisze:

  W NORMALNYM KRAJU POWINNO SIĘ PODAWAĆ DANE ZŁODZIEJI DO OPINI PUBLICZNEJ A POTEM OBCINAĆ IM RĘCE !

  • Anonim pisze:

   Np. gdzie ostatnio podali dane twoje lub twojego członka rodziny po czym obcięto wam ręce? Czy to jest tak, ze wybraliście Polskę do pasozytowania bo gdzieś indziej byście już rąk nie mieli ?

 2. Ignorante pisze:

  Jaki im palcem nie pokażesz to nic nie zrobią pasożyty społeczne.

 3. aaa pisze:

  Policja ujawniła auto które zginęło w zeszłym roku i było utracone przez inną jednostkę… Chwalą się, że znaleźli po roku auto które dali sobie buchnąć… ciekawe kiedy odnajdzie się auto które do nich nie należało….

 4. Anonim pisze:

  chyba bardzo szukają ,,sukcesu,, na siłę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły