Ruszyły „Sportowe Granty CPK”. W konkursie można zdobyć nawet 50 tys. zł dofinansowania

CPK

Wraz z początkiem września spółka CPK – w ramach Programu Sportowego Centralnego Portu Komunikacyjnego – uruchomiła konkurs o nazwie „Sportowe Granty CPK”. To szansa, aby zdobyć dofinansowanie m.in. na zakup sprzętu sportowego, organizację wyjazdów na zawody czy drobne remonty obiektów sportowych.

Celem Konkursu „Sportowe Granty CPK” jest wsparcie klubów sportowych mające na celu m.in.  zwiększenie poziomu aktywności fizycznej dzieci i młodzieży, popularyzację różnych dyscyplin sportowych oraz wyrównywanie szans na dostęp do oferty sportowej dzieciom pochodzącym z różnych środowisk.

Aby zdobyć nawet 50 tys. zł dofinansowania wystarczy wypełnić i przesłać do nas prosty wniosek (dostępny na stronie www.odpowiedzialnycpk.pl/regulamin-konkursu-sportowe-granty-cpk), który zostanie oceniony przez organizatora pod kątem formalnym i merytorycznym.

W sumie pula środków finansowych „Sportowych Grantów CPK” to 1,25 mln zł. Kto może wziąć udział w konkursie? Do wzięcia udziału w konkursie zapraszamy kluby sportowe, w tym uczniowskie oraz działające w formie stowarzyszenia (których statut nie przewiduje prowadzenia działalności gospodarczej), które mają siedzibę i prowadzą działalność na terenie Obszaru Otoczenia Centralnego Portu Komunikacyjnego (tj. obszaru 18 gmin: Baranów, Błonie, Brwinów, Grodzisk Mazowiecki, Jaktorów, Michałowice, Milanówek, Nowa Sucha, Ożarów Mazowiecki, Piastów, Podkowa Leśna, Pruszków, Radziejowice, Sochaczew (gmina), Sochaczew (miasto), Teresin, Wiskitki i Żyrardów).

Wnioski można składać  do 30 października 2023 roku – liczy się kolejność zgłoszeń. Uprawnieni do wzięcia udziału w konkursie mogą złożyć tylko jeden wniosek, a każdy z nich otrzyma pisemną informację o przyznaniu dofinansowania lub jego braku. Więcej informacji o „Sportowych Grantach CPK”, wzór wniosku oraz regulamin można znaleźć na stronie www.odpowiedzialnycpk.pl/regulamin-konkursu-sportowe-granty-cpk. Działania konkursowe można realizować do końca tego roku.

W ramach społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR) spółka CPK prowadzi aktywne i zróżnicowane działania. Oprócz Programu Sportowego CPK skierowanego do lokalnej społeczności – m.in. szkół podstawowych, klubów sportowych oraz trenujących w nich dzieci i młodzieży, jest to m.in. program wsparcia dla OSP z gmin Baranów, Teresin i Wiskitki. Co więcej, Centralny Port Komunikacyjny wsparł finansowo budowę lądowiska dla śmigłowców dla potrzeb Szpitala Zachodniego w Grodzisku Mazowieckim, przekazał środki dwóm placówkom opiekuńczo-wychowawczym „Atria” w Sochaczewie oraz dofinansował zakup karmy, paszy, usług weterynaryjnych i niezbędne remonty dla Fundacji Kraina Zwierząt z gminy Baranów.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 5

5 odpowiedzi na “Ruszyły „Sportowe Granty CPK”. W konkursie można zdobyć nawet 50 tys. zł dofinansowania”

 1. Brwinowianin pisze:

  Czy polski naród jest tak tępy i już nie pamięta czasów kiedy rządził tusk a Polski wówczas nie było stać na nic?
  Wiecznie tylko słyszeliśmy jedno, że jest kryzys, pieniędzy nie ma i nie będzie, jest dziura budżetowa …
  Taką macie krótką pamięć, chcecie tego ponownie, anty rozwoju, poddaństwa, uniżania się wobec sąsiadów jakbyśmy byli jacyś ułomni intelektualnie, gorsi ?
  – Tak właśnie było za czasów tuska, że już nie wspomnę, jak bardzo poszliśmy do przodu infrastrukturalnie.
  Nie widzicie że większość dróg w okolicach została sfinansowana z programów rządowych ” + ” ?
  Rozejrzyjcie się , czytajcie tablice !
  Nie ulegajcie negatywnym wiadomością TVN. Czym się karmicie to będziecie mieli

  • zed pisze:

   sp..aj dziadu, po wyborach stracisz źródło utrzymania za te durne propisowskie wpisy na forach

   • Monika żona hydraulika pisze:

    Zed, ty kacapski łbie ! Już nie pamiętasz jak było za Tuska? W niedziele i święta do roboty, wypłata 1280 zł, benzyna pomimo , że kryzysu nie było , kovida nie było, wojny nie było … – po 5,80 zł
    OBUDŹ SIĘ

 2. Maciek www pisze:

  Co to w ogóle jest?
  Oddajcie ludziom domy, ziemię, a nie jakieś przekupstwo stosujecie nie wiadomo po co.

 3. jer pisze:

  pisiory do rozdawnictwa pierwsi.
  cpk srednia pensja 20 koła dla.
  ale cieszcie się bo wam 100zeta za prąd zwrócą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły