Prawdy, mity i pytania o CPK. Spółka CPK zaprasza na kolejne spotkanie w formule online

CPK

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania oraz odkłamanie mitów na temat CPK, które w ostatnich miesiącach pojawiają się w mediach – to kluczowe tematy nadchodzącego zdalnego spotkania dla mieszkańców obszaru projektowanego Centralnego Portu Komunikacyjnego. Mają Państwo dodatkowe pytania, które wymagają wyjaśnienia? Można je przesyłać do 29 września.

Spółka Centralny Port Komunikacyjny od początku stawia na dialog ze społecznością lokalną i ponownie zaprasza na spotkanie w formule online. Dotychczasowe spotkania dotyczyły m.in. warunków nabywania nieruchomości i Programu Dobrowolnych Nabyć, wariantu inwestorskiego i uwarunkowań środowiskowych CPK, a także wniosku o decyzję środowiskową i prac przygotowawczych.

– Wraz z postępami przygotowań do rozpoczęcia budowy Centralnego Portu Komunikacyjnego dostajemy coraz więcej szczegółowych pytań od mieszkańców. Odpowiedzi są udzielane na bieżąco, a teraz postanowiliśmy je zaprezentować szerszej grupie zainteresowanych. Dlatego najbliższe spotkanie odbędzie się w formie przeglądu najczęściej zadawanych pytań. Skorzystamy także z okazji, by zdementować mity na temat CPK, które w ostatnich miesiącach pojawiają się w mediach, szczególnie społecznościowych – mówi Katarzyna Dobrońska, dyrektor Pionu Relacji i Rozwoju Otoczenia w spółce CPK.

Podczas spotkania eksperci spółki odpowiedzą na pytania dotyczące m.in. zasad użytkowania nieruchomości nabytych przez spółkę, decyzji środowiskowej czy Programu Dobrowolnych Nabyć i wycen nieruchomości. Jest to też dobra okazja do podzielenia się swoimi pytaniami, które wymagają wyjaśnienia. Można je przesyłać do 29 września br., korzystając z formularza znajdującego się na dole strony www.cpklive.pl.

Spotkanie odbędzie się we wtorek, 3 października, o godz. 16:00. Przewidywany czas trwania to dwie godziny. Wydarzenie odbędzie się w formule online. Każdy zainteresowany będzie mógł wysłuchać odpowiedzi ekspertów. Aby wziąć udział w spotkaniu, wystarczy zarejestrować się na stronie www.cpklive.pl. W wiadomości zwrotnej zarejestrowani uczestnicy otrzymają link do udziału w wydarzeniu.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 7

7 odpowiedzi na “Prawdy, mity i pytania o CPK. Spółka CPK zaprasza na kolejne spotkanie w formule online”

 1. briwnowianin pisze:

  precz z CPK

 2. polo pisze:

  MIŚ na miarę naszych czasów.

 3. MADEI IN POLAND ? :( pisze:

  My wielbiciele tuskolandii i likwidatorzy wszystkiego co polskie, polskiej armii , polskiego przemysłu nie zgadzamy się na CPK i rozwój landu polska, ponieważ jest już duże lotnisko w stołecznym Berlinie !

 4. paca pisze:

  Macie sprzedać waszą ziemię za tyle ile wam dają. Jeśli będziesz się ociągać oferta będzie maleć a za płotem policja i wojsko zrobią poligon strzelecki. Potem straż pożarna spali sąsiedztwo. Oczywiście wszystko w ramach ćwiczeń. A jeśli lotnisko nie powstanie to ziemie odkupi pani Morawiecka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły