Rowerzysta sprawcą wypadku przy CKiS

W piątek, 17 marca, przy Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie doszło do potrącenia rowerzysty, który okazał się sprawcą zdarzenia.

W piątkowe południe, przy skrzyżowaniu ul. Bohaterów Warszawy z Al. Jerozolimskimi, w okolicy Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie doszło do zderzenia rowerzysty z dostawczym busem marki iveco. Zdarzenie zaszło na przejściu dla pieszych połączonym ze ścieżką rowerową.

Na miejscu pojawiły się służby – policja, a także zespół ratownictwa medycznego. Po wstępnym badaniu rowerzystę ostatecznie zabrano do szpitala.

Po analizie i zebraniu zeznań policja ustaliła, że sprawcą wypadku był rowerzysta. Został on ukarany mandatem.

Zdjęcia i informacje dzięki uprzejmości WawaHotNews24.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 11

11 odpowiedzi na “Rowerzysta sprawcą wypadku przy CKiS”

 1. szalony driver pisze:

  mam sporą kolekcję nagrań z rejestratora w samochodzie z wykroczeń rowerzystów gdy przejeżdżają po przejściu dla pieszych . ciekawe jak lub po czym policja ustali tożsamość przestępców ??

 2. Kto winny pisze:

  Jeden i drugi ślepy

 3. none pisze:

  Ciekawe, co kierowca samochodu miał na swoją obronę, że nie został z automatu uznanym winnym, tylko trzeba było analizować zeznania i okazało się, że to jednak wina rowerzysty?

 4. paca pisze:

  Potwierdzam. Lachudrom nie chce sie zlazic z rowara!

 5. Jarosław pisze:

  Więcej kontroli na przejściu dla pieszych powinno być.
  Nagminne przejeżdżanie rowerami przez pasy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły