Remont ul. Natalińskiej w Otrębusach

Otrębusy

Od dzisiaj rusza remont ul. Natalińskiej w Otrębusach. Drogowcy zmienią organizację ruchu na czas prowadzenia prac.

Chodzi o fragment ul. Natalińskiej od stacji WKD Otrębusy do Ronda Zespołu Mazowsze, a także o część od skrzyżowania z ul. Piasta do skrzyżowania z ul. Tarniny. Drogowcy w dniach 14-21 września będą remontować nawierzchnię bitumiczną ulicy.

W tym czasie wprowadzona będzie zmieniona organizacja ruchu. Będzie on kierowany za pomocą sygnalizacji świetlnej między ul. Piasta a Tarniny, a na odcinku między stacją WKD a Piasta – przez uprawnionych sygnalistów. Po zakończeniu prac zostanie przywrócona stałą organizacja ruchu.

Po zakończeniu prac, przez kolejne dwa tygodnie, do czasu namalowania znaków poziomych, zostanie wprowadzone ograniczenie prędkości do 40 km/h w terenie zabudowanym i do 60 km/h poza nim.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Remont ul. Natalińskiej w Otrębusach”

  1. GZN pisze:

    To jakiś horror z tymi dojazdami. KM czy WKD. Ciągłe remonty zmiany rozkładów, odwołane kursy, komunikacja zastępcza, ograniczenia prędkości. Jazda szynowy taborem Mazowsza to „podróż w nieznane”. Przez 30 lat „wolności” można było pomyśleć budowie nowych równoległych trasach, które w 100% przejęły by ruch pasażerski. A wtedy można remontować stare. I tak infrastruktura by się rozrasta. A tak utracono czas na szarpanie…. czyje tory, czyja trakcja, spółki, półeczki, autsorsing i mamy wieczny transportowy bałagan.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły