Majówka w „Mazowszu”

Otrębusy

Jeśli nie macie pomysłu na spędzenie tegorocznej majówki, warto zajrzeć do Karolina. To dobra okazja, by zobaczyć wystawy związane z zespołem.

Spędzacie majówkę w mieście? To doskonały czas, by zobaczyć wystawę „Piękna nasza Polska cała” w Karolinie – siedzibie „Mazowsza”.

W długi weekend placówka będzie otwarta dla zwiedzających w godz. 10.00-18.00 Dodatkowo w piątek, sobotę i niedzielę o godz.15.00 będzie można udać się na specjalne zwiedzanie ekspozycji z jedną z przewodniczek.

– Podczas spotkań porozmawiamy o tym, jak na przestrzeni lat poszerzał się repertuar Zespołu, jak wglądała praca nad przygotowywaniem kolejnych regionów oraz co obecnie prezentowane jest na scenie – zachęcają organizatorzy.

Udział w oprowadzaniu jest dostępny w ramach biletu wstępu do Centrum Folkloru Polskiego „Karolin”. Rezerwacja::telefon: +48 22 208 87 00, +48 605 501 770, e-mail: kontakt@karolinmazowsze.pl. Liczba miejsc ograniczona.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.