„Mazowsze” zaprasza na Jarmark Wielkanocny

Otrębusy

W najbliższy weekend w siedzibie Mazowsza w Otrębusach odbędzie się IX jarmark produktów regionalnych i rzemiosła artystycznego, inspirowanych sztuką ludową i nadchodzącymi Świętami Wielkanocnymi.

Jeśli jeszcze nie poczuliście wiosny i atmosfery zbliżających się świąt, to wizyta w Mazowszu powinna szybko to zmienić. Szczególnie, że w sobotę i niedzielę w pięknych wnętrzach Matecznika czekać będzie wiele atrakcji. – Na dwóch poziomach foyer Sali Widowiskowej Zespołu „Mazowsze” swoje dzieła zaprezentują wystawcy, u których będzie można zakupić rękodzieło artystyczne: pisanki, kraszanki, stroiki, palmy wielkanocne, ceramikę, czy biżuterię. – zachęcają organizatorzy.

Na licznych straganach znajdziemy m.in. rękodzieło artystyczne, tradycyjne wyroby, biżuterię, ceramikę, haftowane obrusy, serwety na stół, rzeźby ludowe, świąteczne ręcznie wykonane ozdoby, malowane pisanki, kraszanki, stroiki, kartki, wycinanki. Nie zabraknie regionalnych świątecznych przysmaków: mazurków, miodów, serów z Podhala, ekologicznych wędlin oraz innych kulinarnych specjałów.

Jarmark czynny będzie w sobotę i niedzielę (16 i 17 marca) od godz. 12.00. Wstęp wolny. Matecznik Mazowsze, ul. Świerkowa 2, Otrębusy.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

jacuzzi ogrodowe