Przyszedł na targi i okradł wystawców

Nadarzyn

Policjanci podczas targów odbywających się w Nadarzynie zatrzymali mężczyznę. Okazało się, że okradał on jedno ze stoisk.

Zatrzymany mężczyzna przyjechał na targi odbywające się 15 i 16 stycznia na terenie hal wystawienniczych w Nadarzynie. Z jednego ze stoisk ukradł walizki, w których był sprzęt do cięcia przewodów elektrycznych i innych o wartości ponad 40 tys. zł. Ponadto ukradł on walizkę z kamerą termowizyjną o wartości ponad 5 tys. zł. Do tego jego łupem padły koce, herbatę, kilka kilogramów cukierków i 200 długopisów.

Policjanci, aby namierzyć sprawcę, dokonali szeregu czynności operacyjnych i przeanalizowali wszystkie zebrane informacje. Działania te doprowadziły ich do sprawcy, którego natychmiast zatrzymali.

– Zgromadzony materiał pozwolił na przedstawienie zarzutów mężczyźnie. Przedstawione dowody jednoznacznie wskazały na sprawstwo mężczyzny. Po usłyszeniu zarzutów mężczyzna przyznał się do kradzieży – informuje podkom. Edyta Bednarczyk z Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Mężczyźnie grozi teraz do 5 lat pozbawienia wolności.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 12

12 odpowiedzi na “Przyszedł na targi i okradł wystawców”

 1. Jarząbek pisze:

  PO czyli Polskę Okradniemy

 2. miki pisze:

  narodowość sprawcy poproszę

 3. ble pisze:

  A po co to komu…?

 4. Czeri pisze:

  Brakuje dyscypliny większość środowisk narzuca swoje programowanie.
  Jeśli już to sami powinniśmy myśleć a tu chodzi o większy zarobek ależ oczywiście trzeba mieć do każdej pracy idealne podejście w sytuacji w której się znajdujemy ćwiczymy umiejętność odporność na stres i w tym przypadku jeśli dobrze pracujemy a nie mamy też lenistwa to pracodawca to doceni z tego względu, że jesteśmy niezastąpeni.
  Co możemy mieć wyższą podwyżkę bądź awans po przecież to wszystko jest w głowie ale też szanujmy się nawzajem.

 5. Lola pisze:

  Pewnie jakich fachman, potrzebował sprzętu…
  Nic tylko takiego wpuścić do domu na robotę.
  Dlatego wolę korzystać z ludzi z polecenia, niech jest nawet stożek ale dobrze zrobione i zaufanie do człowieka muszę mieć.

 6. Mafia POwróciła pisze:

  Przykład idzie z góry – MADE IN PO – tuskolandia POwróciła

  • Jacek pisze:

   Wyszedł z więzienia za zawieszenie koszulki z napisem Konstytucja i już dokazuje.

  • Zapora pisze:

   Masz rację!

  • Anonim pisze:

   Ano niestety…

  • Anonim pisze:

   Przecież to klasyczny wyborca partii Przestępcy i Skazani, nie taki krystaliczny jak jej dwóch najbardziej krystalicznych członków ale na pewno jest wysoko u nich na drabinie moralności. Trudno żeby powrót Tuska od razu wyplewił tych co PiS przez lata chodowal zwiększając dozwoloną kwotę kradzieży it’d.

  • G pisze:

   Stare nawyki które szkolił za PiSu, przyzwyczajenie…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły