Przedszkolaki z Piastowa grają z Orkiestrą!

Piastów

Do 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dołączają przedszkolaki z Przedszkola Miejskiego nr 3 w Piastowie. Przygotowania do kiermaszów i licytacji zaczęły się już w grudniu!

Przygotowania do Finału rozpoczęły się przygotowaniem poduszek i toreb na kiermasz. Tu z pomocą przyszli Wolontariusze ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Piastowie, ale także uczniowie z Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza i nauczyciele historii. W akcję włączyła się także wiceburmistrz Piastowa – Maria Makowska, a także wielu pracowników przedszkola. Wszystkie poduszki zakupili rodzice przedszkolaków. Przedszkolna skarbonka zapełniła się pieniędzmi także dzięki sprzedaży przepysznych ciast i ciasteczek oraz książek.

Przedszkolny Facebook zapełnił się przedmiotami wystawionymi na licytacje. Nauczyciele wykonali przepiękne makramy i pluszowe koty. Rodzice i dzieci przedszkolaków będą korzystać z wylicytowanych godzin dogoterapii, terapii ręki, sensoplastyki.

Na aukcjach znaleźć można też koszulkę Pawła „Magica” Budniaka – auktualnego Mistrza Polski, drużyny futsalu BTS Rekordu Bielsko-Biała. Mamy dzieci z grupy Krasnali przygotowały koszyki pełne pysznych przetworów oraz bilety wstępu do sali zabaw „Tęcza”.

Już w niedzielę Wielki Finał WOŚP – Przedszkolaki na scenie MOK Piastów wystąpią z przygotowanym repertuarem, a my wszysycy czekamy na rozliczenie 3 puszek pełnych pieniędzy. Niech trafią do najbardziej potrzebujących. A my – Przedszkole Miejskie Nr 3 w Piastowie będziemy grać do końca świata i o jeden dzień dłużej – podsumowuje Dyrekcja Przedszkola.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 2

2 odpowiedzi na “Przedszkolaki z Piastowa grają z Orkiestrą!”

  1. rybałt pisze:

    Po co ta hucpa? Komu potrzebna? Owsiakowi? To widać, słychać i czuć.

    • rodzic pisze:

      powyższa wypowiedź jest napisana przez boot-komputer który ma umieszczać uwagi pod tekstami o określonej tematyce. Pytanie w jakim celu ktoś to robi. chyba nie dlatego aby przekonać ludzi przeciw takim akcjom charytatywnym?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły