Policjanci poszukują sprawcy kolizji z Sękocina Nowego

Sękocin

W powiecie pruszkowskim doszło do kolizji. Z nieznanych przyczyn kierowca samochodu zbiegł z miejsca zdarzenia.

Informację o kolizji otrzymaliśmy od jednego z naszych czytelników. Więcej informacji na ten temat udzieliła rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

– We wtorek 26 stycznia około godziny 2.00 nad ranem w Sękocinie Nowym przy alei Krakowskiej doszło do kolizji. Kierujący samochodem Audi uderzył w drzewo a następnie w latarnię. Kierowca oddalił się z miejsca zdarzenia – informuje kom. Karolina Kańka, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie. – Pasażer, który pozostał w samochodzie był nietrzeźwy – dodaje.

Policjanci ustalają tożsamość kierowcy i jednocześnie sprawcy kolizji.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 4

4 odpowiedzi na “Policjanci poszukują sprawcy kolizji z Sękocina Nowego”

  1. Wscibaki pisze:

    Czy wiadomo jakie to Audi?

  2. Wscibski pisze:

    A jakie to Audi. Ktoś wie?

  3. Kozak pisze:

    Co za śmieciem trzeba być i jak bardzo trzeba nie mieć umiejętności i predyspozycji do prowadzenia pojazdu żeby nie wziąć odpowiedzialności za swój błąd. Zawsze jak jeżdżę tam i rozpędzam się do 120 to boję się że taki nieumiejący jeździć śmieć mnie zabije z jego winny. Jak bardzo trzeba nie umieć jeździć żeby pomylić latarnie z ulicą…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły