Podejrzany o postrzelenie trafił do aresztu

Raszyn

W sobotę 14 stycznia do placówki medycznej w Raszynie zgłosił się 32-latek. Mężczyzna miał ranę postrzałową nogi. Podejrzany w tej sprawie Krzysztof B. trafił do aresztu

Przypomnijmy. W sobotę 14 stycznia do placówki medycznej przy ul. Sportowej w Raszynie w sobotę zgłosił się 32-latek. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że został… postrzelony w kolano. O całym zajściu została poinformowana również policja.
Sprawą zajęli się funkcjonariusze z raszyńskiego komisariatu. Szybko udało im się ustalić, gdzie może przebywać podejrzany mężczyzna , który może mieć związek ze sprawą.

W zatrzymaniu podejrzanego brali udział policjanci ze stołecznego samodzielnego pododdziału kontrterrorystycznego policji.

Zatrzymany Krzysztof B. usłyszał już zarzut nielegalnego posiadania broni (rewolweru) oraz spowodowania obrażeń ciała w postaci urazu kolana. Na wniosek prokuratora wobec zatrzymanego zastosowano środek zapobiegawczy w postaci aresztu tymczasowego. Mężczyzna spędzi w nim trzy miesiące. Krzysztofowi B. grozi kara do ośmiu lat więzienia.

Postępowanie w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Pruszkowie.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.