Recital fortepianowy Justyny Maślanki w Raszynie

Raszyn

Jednym z wydarzeń uświetniających Święto Konstytucji 3 Maja będzie występ Justyny Maślanki z recitalem fortepianowym.

Melomanów zachwyci fakt, że Święto Konstytucji 3 Maja będą mogli obchodzić w muzycznym towarzystwie. Centrum Kultury Raszyn zaprasza wszystkich 3 maja o godz. 16.00 do Austerii – Filii CK Raszyn na wyjątkowy recital fortepianowy. Przed publicznością wystąpi Justyna Maślanka.

– To osoba o szczególnej wrażliwości muzycznej oraz dojrzałości emocjonalnej. Posiada niezwykłe walory artystyczno – estradowe przykuwając uwagę swoimi ciekawymi interpretacjami, pięknym prowadzeniem narracji muzycznej oraz wyjątkowo silnym przekazem emocjonalnym. Pianistka jest również obdarzona rzadką cechą radości z prezencji estradowej oraz naturalną muzykalnością. Podkreślić należy, że właśnie te cechy powodują, iż każdy jej występ artystyczny jest zapamiętywany przez publiczność – informują organizatorzy.

Artystka zdobyła wiele prestiżowych nagród na ogólnopolskich i międzynarodowych konkursach, jest stypendystką Polskiego programu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego „Młoda Polska 2022” i Prezesa Ministrów. Jest zapraszana na festiwale, podczas kurów mistrzowskich pracowała z wieloma uznanymi pianistami, jak Arie Vardi, Philippe Giusiano, Valentina Igoshina, Andrzej Jaśiński i inni.Justyna Maślanka aktualnie jest studentką Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach, w klasie prof. Magdaleny Lisak.

W programie 3-majowego występu będzie można wysłuchać utworów Fryderyka Chopina: Etiuda C-dur op.10 nr 1, Etiuda F-dur op.10 nr 8, Etiuda c-moll op.10 nr 12, Walc As-dur op.34 nr 1, Walc a-moll op.34 nr 2, Fantazja na tematy polskie A-dur op.13, Scherzo b-moll op.31, Polonez As-dur op. 53.

Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.