Od poniedziałku zamykają ul. Sienkiewicza

Pruszków

Uwaga! Od 4 lipca zostanie wyłączony fragment ul. Sienkiewicza w Pruszkowie. Kierowcy i mieszkańcy muszą przygotować się na utrudnienia.

W związku z trwającą przebudową ul. Sienkiewicza w Pruszkowie od 4 lipca zamknięty zostanie odcinek drogi między ulicami Ołówkową i Obrońców Pokoju. Na czas prac konieczne jest wprowadzenie zmian w miejskiej komunikacji. Autobusy linii 1, 2, 5, 6 oraz 7 od 4 lipca do zakończenia prac nie będą zatrzymywały się na przystankach zlokalizowanych w sąsiedztwie dworca PKP Pruszków.

Dla kierowców zalecany jest objazd przez ulice: Kościuszki, al. Wojska Polskiego, Powstańców, Staszica.

Utrudnienia potrwają do 31 lipca.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 6

6 odpowiedzi na “Od poniedziałku zamykają ul. Sienkiewicza”

 1. Anonim pisze:

  Kraszewskiego od dobrych kilku lat jest wyremontowana to jest ulica przy której znajduje się urząd miasta chyba chodzi o ulice Kościuszki która ma być niedługo remontowana

 2. Relist pisze:

  Znaczy wyciąć drzewa i dać swoim ,,zarbić”?

 3. Obywatel pisze:

  A raptem kilka metrów dalej do końca Kraszewskiego nie laska zrobić ? Nie da się tamtędy jeździć takie dziury

  • Grabarz pisze:

   Zapytaj Jasia Niedasia

  • Anonim pisze:

   Kraszewskiego od dobrych kilku lat jest wyremontowana to jest ulica przy której znajduje się urząd miasta chyba chodzi o ulice Kościuszki która ma być niedługo remontowana

 4. Mateusz pisze:

  Kościuszki- jedna z głównych ulic miasta, a taka dziurawa… Czy ktoś wie kiedy jest przewidziana naprawa tej nawierzchni?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły