OBWIESZCZENIE

Baranów / CPK

Na podstawie art. 31 pkt 2 ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o Centralnym Porcie Komunikacyjnym (Dz. U. z 2021 r. poz. 1354 oraz z 2022 r. poz. 807, 1079, 1390 i 1846) Pełnomocnik Rządu do spraw Centralnego Portu Komunikacyjnego informuje o ogłoszeniu rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 14 listopada 2022 r. w sprawie gmin, na których terenie będą stosowane szczególne zasady związane z realizacją inwestycji celu publicznego w zakresie Centralnego Portu Komunikacyjnego w Dzienniku Ustaw z 2022 r. pod pozycją 2609.

Z rozporządzeniem można zapoznać się:

– w formie zapisu elektronicznego na stronie internetowej Dziennika Ustaw: https://dziennikustaw.gov.pl/DU/2022/2609

– W siedzibach terenowych organów administracji rządowej oraz organów samorządu terytorialnego udostępniających nieodpłatnie Dziennik Ustaw i Monitor Polski lub zawarte w nich akty normatywne i inne akty prawne, w tym orzeczenia:

1.a) do wglądu i do pobrania w formie dokumentu elektronicznego;

2.b) w postaci elektronicznej do powszechnego wglądu w godzinach pracy urzędów obsługujących te organy, w miejscu do tego przeznaczonym i powszechnie dostępnym.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 19

19 odpowiedzi na “OBWIESZCZENIE”

 1. Joe pisze:

  Brawo dla Rządu PiS, czekaliśmy na takich mądrych i uczciwych rządzących ludzi ponad 30 lat.. wcześniej na nic nie było pieniędzy jak teraz u dupiarza, nawet pieniędzy na sylwestra w stolicy nie ma, nie mówiąc o 6 liniach metra.. wycina drzewa po bezsensowna kładkę.. A ten rząd myśli co zrobić żeby Polska była silna.. to lotnisko to strzał w dziesiątkę ale Niemca przysłali żeby dobra zmianę zablokować, bo w Brelinie już lotnisko jest i tam mamy płacić.. mamy dość targowica…

 2. Jadzia pisze:

  Brawo żąt, brawo jaroslawa kaczyńska!!! Dziękujemy za lotnisko, będziem latać z niego i cały śfiat przyleci tu do baranowa nas zobaczyć!

 3. Olo pisze:

  Brawo dla CPK a jak się nie podoba to wywłaszczyć i do baraków bez ogrzewania!

 4. Dupiarz pisze:

  Brawo dla tego rządu.. Tak chcemy tego lotniska, ale dupiarz mówi że po co, jak w Berlinie jest! Przy okazji dziękujemy mu za palety na bankowym i 6 Lini metra.. pieniędzy nie ma i nie będzie..

 5. Kojo pisze:

  Dekretami.
  Dokładnie, jak za Stalina.
  Nie widzę różnic.

 6. Mk79 pisze:

  Z piekła nosa nie wystawią za to, co zgotowali mieszkańcom tych terenów.

  • DajPanSpokoj pisze:

   Niby jaka im krzywda się dzieje, na pewno nie większa niż przy budowie każdej innej drogi szybkiego ruchu, czy autostrady – tam też są ludzie na codzień przesiedlani, tylko z nimi się nikt tak nie cacka.

   • skresleniprzezcpk@gmail.com pisze:

    Skreśleni przez CPK fanpage – zapraszamy do lektury i do uzupełnienia wiedzy na temat przymusowych wysiedleń

   • Sylwester pisze:

    Nie masz całkowitego pojęcia o czym mówisz ! Najpierw się do kształć ! Proszę czytać lektore : skresleniprzezcpk

   • SamDajSpokoj pisze:

    Taki mądry jesteś, bo ciebie to nie dotyczy, ale może do czasu!

 7. paca pisze:

  Bekanntmachung. Szkoda że nie przez głośniki na słupach. Brakuje końcowego ostrzeżenia dla tych którzy się nie zastosują.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły