„Mickiewicz” już po przebudowie

Piastów

Mamy dobre wieści dla wszystkich uczniów Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Piastowie. Zakończył się właśnie drugi etap przebudowy szkoły!

Po wybudowaniu nowego skrzydła dydaktycznego liceum przyszła pora na wyremontowanie „starej” części. Prace dobiegły końca i trzeba przyznać, że budynek po generalnym remoncie zmienił się nie do poznania.

W ramach prac wykonano rozbiórkę budynku kotłowni z kominem, nowe konstrukcje ścian i stropów parteru i dwóch pięter, nową elewację, nową stolarkę okienną i drzwiową oraz ledowe oświetlenie wewnątrz budynku. Wymienione zostały również wszystkie instalacje.

Po generalnym remoncie w samym układzie budynku niewiele się zmieniło. Na pierwszym i drugim piętrze znajdują się sale lekcyjne. Natomiast na parterze nadal działa sklepik szkolny. Tu pojawiły się również pomieszczenia dla porządkowe, warsztat konserwatora oraz sala lekcyjna.

Drugi etap prac związany z rozbudową budynku liceum obejmował również budowę boiska sportowego do piłki nożnej, koszykówki i siatkówki. Wzdłuż ul. Harcerskiej teren uporządkowano i wykonano miejsca parkingowe. Teren przy szkole wyposażono w małą architekturę: ławki oraz stojaki na rowery.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 3

3 odpowiedzi na “„Mickiewicz” już po przebudowie”

  1. Suweren: pisze:

    84 mln zł do spłaty do 2041 r. – czy to naprawdę jest warte tej kwoty ………..

  2. Kamil pisze:

    A czy w Mickiewiczu nadal pracuje żona pana burmistrza?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły