Zenek Martyniuk wystąpi w Nadarzynie

Nadarzyn

Od 30 listopada do 2 grudnia w Nadarzynie będą odbywać się Centralne Targi Rolnicze. Jedną z atrakcji będzie koncert Zenona Martyniuka.

Centralne Targi Rolnicze to największe targi agrobiznesu w Polsce. Ideą imprezy jest promocja polskich produktów rolnych, zarówno na arenie krajowej jak i międzynarodowej. Impreza podobnie jak w ubiegłym roku będzie organizowana w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie i potrwa trzy dni.

CTR rozpoczną się w czwartek, 30 listopada. W trakcie trzydniowej imprezy będą odbywały się liczne prelekcje, pokazy i seminaria. Nie zabraknie również atrakcji dla odwiedzających. W trakcie wszystkich dni targowych organizowane będą liczne degustacje tradycyjnych polskich potraw, produktów i alkoholi. Nie zabraknie też gier i zabaw zachęcających dzieci do spożywania mleka. Koła Gospodyń Polskich z całego raju przygotują prezentacje stołów wigilijnych. Nie zabraknie też występów i pokazów.

Jedno jest jednak pewne. Najwięcej osób przyciągnie koncert Zenona Martynikua, który jest zaplanowany na piątek, 1 grudnia. Artysta znany z takich utworów jak „Przez twe oczy zielone”, „Pragnienie miłości” czy „Życie to są chwile” na scenie pojawi się o godz. 17.00. Jeśli chcecie się wybrać na targi konieczna jest wcześniejsza rejestracja. Formularz jest dostępny tutaj.

 

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.