X-Meni odwiedzą Pruszkowskie Kino Letnie

Pruszków

Najbliższy sobotni seans Pruszkowskiego Kina Letniego polecamy miłośnikom filmów z gatunku science-fiction i komiksów Marvela. Tym razem na ekranie zobaczymy film „X-Men: Apocalispse”.

Repertuar Pruszkowskiego Kina Letniego tworzymy w taki sposób, by każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Różne gatunki filmowe, znani aktorzy, ciekawe filmy. Wszystko po to, by zadowolić Was – widzów. Już w najbliższą sobotę w Pruszkowskim Kinie Letnim zobaczymy film „X-Men: Apocalispse”.

Tym razem przenosimy się w czasie, gdy znani nam z wcześniejszych produkcji X-Meni byli jeszcze młodzi. To tu poznajemy też Apocalypse – pierwszego i najpotężniejszy mutant z uniwersum X-Men, którego od zarania cywilizacji czczono niczym boga. Apocalypse posiada moce wielu mutantów. Jest niepokonany i nieśmiertelny. Po tysiącach lat ponownie budzi się do życia. Chce podbić świat, ale potrzebuje do tego kompanów. Gromadzi wokół siebie grupę potężnych mutantów, wśród których jest rozczarowany i pozbawiony złudzeń Magneto (Michael Fassbender). Wspólnie postanawiają oczyścić rodzaj ludzki i zaprowadzić nowy porządek na świecie, którym odtąd niepodzielnie władać będzie Apocalypse. Mimo iż los Ziemi wydaje się przesądzony, Raven (Jennifer Lawrence) i Profesor X (James McAvoy) postanawiają wkroczyć do akcji i z pomocą grupy młodych X-Menów powstrzymać wroga i ocalić nasz świat przed totalnym zniszczeniem.

Co ciekawe niektórzy uważają, że w filmie pojawia się wątek Pruszkowa. Grany przez Michaela Fassbendera Magneto bohater filmów z serii „X-Men” po nieudanej próbie zgładzenia prezydenta Stanów Zjednoczonych zdejmuje swoją pelerynę i porzuca niebezpieczne życie. Magneto postanawia osiedlić się w Polsce, gdzie zakłada rodzinę i ukrywa się pod imieniem Henryk. Co ciekawe Magneto za nowy dom wybiera sobie jedną z podwarszawskich miejscowości, a niektórzy twierdzą, że jest to Pruszków. Więcej tutaj.

Na seans zapraszamy już w sobotę do Parku Potulickich w rejon studni wody oligoceńskiej. Startujemy o godz.20.30. Na miejscu czekać będą na Was wygodne krzesełka i leżaki.

Na filmowe wieczory w letniej atmosferze zapraszają Prezydent Pruszkowa Jan Starzyński oraz Grupa Wpr Media. Partnerami projektu są: Auto Service Zalewscy, Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej, E. Leclerc, Factory, Galeria Style, Akademia Sztuki Piękna, BGŻ BNP PARIBAS. Patroni medialni: Gazeta WPR, WPR24.PL, Tel-Kab.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.