Wygraj bilety na spektakl „Rubinowe gody” [WYNIKI]

Konkurs

Już za kilka dni, 5 marca, na scenie pruszkowskiego Centrum Kultury i Sportu będzie można obejrzeć znakomitą komedię „Rubinowe gody”. Rozdajemy bilety na ten spektakl!

„Rubinowe gody” to zaskakująca fabuła, duża dawka dobrego humoru i świetni aktorzy. Czyli całkiem niezły pomysł na marcowy wieczór. Grażyna i Marian po raz pierwszy w życiu wyjeżdżają razem do luksusowego hotelu, by czterdziestą rocznicę ślubu uczcić inaczej, niż wszystkie poprzednie. I z pewnością wspólny weekend dałoby się jakoś przecierpieć, gdyby nie tajemniczy gość spod łóżka, oraz portier, który zależność pomiędzy państwem z i spod łóżka definiuje jako erotyczny trójkąt, będący odskocznią od szarej, małżeńskiej codzienności. A do tego jeszcze wątek polityczny…

Czy naszych bohaterów czeka skandal na szczytach władzy? I kto wyjdzie obronną ręką z sytuacji, która dla wszystkich stron jest niekomfortowa? „Rubinowe gody” to opowieść o tym, jak jeden wieczór może zmienić nasze życie poprzez splot zupełnie niespodziewanych zdarzeń, ale również mądra lekcja: że na miłość i namiętność nigdy nie jest za późno.

W rolach głównych (wymiennie): Dorota Nowakowska, Krzysztof Kiersznowski/Tadeusz Chudecki, Paweł Ferens/Marcin Trzęsowski, Sławomir Doliniec/Maciej Zuchowicz.

Spektakl już 5 marca o godz. 19.00 w Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie. Bilety do nabycia za pośrednictwem portalu kupbilecik.pl

KONKURS!

Dla naszych Czytelników mamy dwie podwójne wejściówki na przedstawienie. Trafia one do dwóch osób, które jako pierwsze 26 lutego o godz. 12.00 przyślą maila na adres konkurs@wpr24.pl. W tytule należy wpisać „Rubinowe gody”, w treści podać imię, nazwisko i numer telefonu. Powodzenia!

WYNIKI:

Bilety wygrywają Edyta i Mirosław. Ze zwycięzcami skontaktowaliśmy się już mailowo. Gratulujemy!

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.