Miał przy sobie środki odurzające

Pruszków

Strażnicy miejscy z Pruszkowa zatrzymali 23-letniego mężczyznę, którzy miał przy sobie środki odurzające: haszysz, mefedron, amfetaminę i kokainę.

W miniony weekend operator miejskiego systemu monitoringu miejskiego zwrócił uwagę na mężczyznę siedzącego na jednej z ławek w Parku Kościuszki. W trakcie obserwacji mężczyzna przeglądał swój bagaż, przekładał foliowe torebki z kurtki do „nerki”, a przy tym był bardzo nerwowy. Na miejsce został wysłany patrol straży miejskiej.

W tym czasie mężczyzna oddalił się w kierunku ulicy Chopina. Wciąż był jednak pod obserwacją. Kolejna kamera zarejestrowała jak mężczyzna wciąga biały proszek, a następnie siada na ławce. Kilka minut później na miejscu pojawili się strażnicy miejscy. – W wyniku podjętych czynności, ujęto 23-letniego cudzoziemca. Wezwany przez strażników do wydania przedmiotów i środków zakazanych prawem, mężczyzna wydał strażnikom dziesięć torebek i poinformował, że znajdują się w nich narkotyki. Ujęty 23-latek został przewieziony do Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie – informuje pruszkowska straż miejska.

W trakcie kolejnego przeszukania, przy 23-latku znaleziono dwie dodatkowe torebki oraz wagę kieszonkową. Testy zatrzymanych środków ujawniły, że posiadane przez 23-latka substancje to haszysz, mefedron, amfetamina i kokaina.

Mężczyzna został zatrzymany. Dalsze czynności w tej sprawie prowadzą policjanci.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 11

11 odpowiedzi na “Miał przy sobie środki odurzające”

 1. Idi na h.. pisze:

  Cudzoziemiec… Pięknie nazwany bohater zza Buga

 2. Kacper pisze:

  Kto wydal zgode na sprzedaz alkoholu obok placu zabaw i przedszkola w parku Kosciuszki? Widok pijacego wodke to dla maluchow ciekawe doznanie.

  • Anonim pisze:

   Przy Lidlu ,też siedzi pijaczyna ,mamy z dziećmi przychodzą na zakupy i te maluszki patrzą na taką
   pijaczynę i Lidl nic z tym nie robi

  • dlaczego? pisze:

   Postaw kapliczkę przy placu zabaw, będą musieli zamknąć sklep, lub przestawią figurkę,.. plac zabaw to nie kościół, szkoła, przedszkole. Zostaje umówić się z włodarzem Pruszkowa, przedstawić problem,..

 3. Roman pisze:

  Na Żbikowie to normalka, wystarczy przejść Narodową, Szkolną ,Mickiewicza czy 3 go-maja

  • Ja pisze:

   Zgadzam się z Tobą ..tylko nikt za ten Żbików się nie bierze Ale nie tylko Żbików Pruszków Ostoja ..Interes kwitnie w bloku ..

  • Rafałek pisze:

   Normalka to się teraz przejść tymi ulicami a nie jak w latach 90 🤣 widać że nowo przybyły na rejonie mieszczanin

   • Grzegorz pisze:

    W latach 80 też było ciekawie, dla przyjezdnych przejście wieczorem bez uszczerbku, to Cud nad Utratą lub bardziej, Cud nad Żbikówką,..

 4. Ja pisze:

  Brawo dla Policji Jeszcze cudzoziemiec ..Co on tu robi ..Niech spieprza z naszego kraje !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły

jacuzzi ogrodowe