Wracają „tamte prywatki”

Pruszków

Już w niedzielę 10 lipca w Parku Sokoła w Pruszkowie, rozbrzmią muzyczne hity z lat 70., 80., 90., i 00. A wszystko za sprawą „Międzypokoleniowej potańcówki w parku”

Starosta Pruszkowski Krzysztof Rymuza oraz Rafał Sieradzki, Przewodniczący Rady Powiatu Pruszkowskiego zapraszają wszystkich mieszkańców na nietuzinkową imprezę. Będzie w niej nuta nostalgii – impreza nawiąże do zabaw tanecznych organizowanych na „dechach”. Tych już nie ma, ale organizatorzy postarają się zapewnić klimat „tamtych prywatek”.

Największe hity czterech dekad, zaczynając od lat 70., wykona kwartet wokalno-rozrywkowy Szafa Gra. Jeśli nie czujecie się zbyt dobrze na parkiecie to nic nie szkodzi. Wcześniej będzie można się podszkolić na warsztatach tanecznych z UKS Top Dance. Tańce rozpocznie zespół Szafa Gra – rozgrzeją Was takimi numerami, jak „Gdzie ci mężczyźni”, czy „Prawy do lewego”. Po koncercie zaplanowano dalszą zabawę przy muzyce DJ-a.

Impreza rozpocznie się 10 lipca o godz. 17.00. Planowane zakończenie – godz. 21.00

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.