Warsaw Comic Con pełen atrakcji

Nadarzyn

To było prawdziwe trzydniowe święto komiksu, gier i seriali – tak w skrócie można opisać Warsaw Comic Con, który w ten weekend odbył się w Nadarzynie.

Trzeba przyznać, że organizatorzy Warsaw Comic Con świetnie przygotowali imprezę. Najważniejszym punktem były gwiazdy znanych produkcji filmowych jak i serialowych. Najwięcej powodów do zadowolenia mieli fani kultowego już serialu „Gra o tron”. W Nadarzynie można było spotkać aż pięciu aktorów grających we wspomnianym serialu w tym Jacka Gleesona, odtwórcę roli Joffrey’a Baratheona!

Chętni mogli zrobić sobie zdjęcie oraz zdobyć autograf również innych aktorów, m.in. z cyklu o Harrym Potterze, „Teen Wolf”, „Pamiętniki wampirów” czy „Piraci z Karaibów”. Dla nieco starszych już gości zapewne niesamowitym przeżyciem było spotkanie Pamelą Anderson, któej sławę przyniósł serial „Słoneczny Patrol”.

Oprócz spotkań z gwiazdami na odwiedzających Warsaw Comic Con czekały liczne atrakcje w tym: konkursy coplayowe, gry planszowe, karciane i figurkowe, prelekcje i spotkania z autorami książek i komiksów, koncert zespołu Percival, wystawy rysowników oraz strefy tematyczne: Star Wars, Jurrasic Park, Gry o Tron, Harry’ego Pottera PostApo i Wioska Wikingów.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.