W sobotę ostatni pokaz Pruszkowskiego Kina Letniego

Kino

Wakacje dobiegają końca, a wraz z nimi cykl letnich pokazów pod chmurką. W najbliższą sobotę zapraszamy na ostatni w tym roku pokaz Pruszkowskiego Kina Letniego.

W ubiegłą sobotę na ekranie w Parku Kościuszki mogliśmy oglądać kultową komedię „Kogel-mogel”. Nie zabrakło również słodkiej niespodzianki od pruszkowskiej kawiarni pod tą samą nazwą. Jednak co dobre szybko się kończy… Tak jest również z tegoroczną edycją Pruszkowskiego Kina Letniego.

W najbliższą sobotę 31 sierpnia odbędzie się ostatni w tym roku pokaz filmowy pod chmurką. Tym razem na ekranie w Parku Kościuszki zobaczymy film Juliusza Machulskiego „Vinci” z plejadą gwiazd w obsadzie: Więckiewicz, Szyc, Dorociński. Machulski, Baar, Dziędziel.

Poniżej przybliżamy nieco fabułę filmu: Po kilku latach odsiadywania kary za kradzież z włamaniem Cuma wychodzi z więzienia. Jego wyjście zaaranżował Gruby, paser, który zleca Cumie kradzież obrazu Leonarda da Vinci „Dama z łasiczką”. Cuma kompletuje ekipę. Zaczyna od wizyty u byłego wspólnika Juliana – specjalisty od ładunków wybuchowych. Mimo że przyjaciel porzucił złodziejski proceder. Julian ma dylemat: z jednej strony dług wdzięczności wobec przyjaciela, który nie wydał go w śledztwie, z drugiej – obawa przed powrotem do dawnego życia. Zgadza się wziąć udział w skoku, ale jednocześnie robi wszystko, by kradzież nie doszła do skutku.

Jeśli w tegoroczne wakacje nie mieliście okazji odwiedzić Pruszkowskiego Kina Letniego to macie na to ostatnią szansę. Zapraszamy do Parku Kościuszki na godz. 20.30. Będą na Was czekać wygodne leżaki i świetna atmosfera.

Na filmowe wieczory w letniej atmosferze zapraszają Prezydent Pruszkowa Paweł Makuch oraz Wpr Media. Organizator i sponsor główny: Miasto Pruszków. Współorganizator: Wpr Media. Sponsor: Nowa Stacja. Partnerzy: Factory, Zapieksy Pruszkowskie, Galeria Style, MyPrincess.pl, Re Agency. Patroni medialni: WPR, WPR24.PL, Tel-Kab.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 4

4 odpowiedzi na “W sobotę ostatni pokaz Pruszkowskiego Kina Letniego”

 1. Anonim pisze:

  Szkoda że nie napiszecie nic o tym że developer chce budować bloki w potuliku

 2. Radzio pisze:

  A kiedy bedzie Sexmisja ???

 3. op pisze:

  W przyszłym roku będą hity Bollywood.

  • Maks pisze:

   Lepsze to od od odgrzewanych polskich kotletów, przynajmniej inna kulturę można będzie poznać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły