Uniatowski zaśpiewa piosenki idoli w Pruszkowie

Pruszków

Już 19 lutego na scenie Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie wystąpi Sławek Uniatowski. Zaprezentuje on piosenki swoich idoli we własnych aranżacjach.

Koncert będzie drugą odsłoną koncertów Sławka Uniatowskiego po sukcesie trasy The Best Of. Teraz wyśpiewa on utwory muzycznych idoli: Ciechowskiego, Wodeckiego, Sinatry i Zauchy. Piosenki muzycznych gigantów tym bardziej zapadną w pamięci publiczności, bo zostaną zaprezentowane w wyjątkowych aranżacjach, w połączeniu z barytonowym głosem Uniatowskiego. Do tego niepowtarzalny klimat i atmosfera koncertu – to przepis na udany wieczór.

Sławek Uniatowski urodził się w 1984 roku i już jako pięciolatek rozpoczął przygodę z instrumentami klawiszowymi. Jako nastolatek komponował i pisał teksty piosenek, współtworzył toruński zespół Kije. W 2008 roku założył zespół Uniatowski Project. Jako jedyny Polak wystąpił u boku Davida Fostera (producent, współpracował z Whitney Houston , Celine Dion, Michaelem Buble).

Teraz jego muzyczny talent da się poznać pruszkowskiej publiczności. Koncert Uniatowskiego odbędzie się 19 lutego o godz. 19.00 w Sali Widowiskowej pruszkowskiego CKiS. Bilety w cenie od 110 zł do nabycia tutaj. Spieszcie się jednak – koncert jest już prawie wyprzedany!

Start: 19 lutego, godz. 19.00
Miejsce: Pruszków, CKiS
Bilety: kupbilecik

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 2

2 odpowiedzi na “Uniatowski zaśpiewa piosenki idoli w Pruszkowie”

  1. zbiegowisko chałturników pisze:

    Ja tez bede. … lat i bedziesz spiewal,jak Fogg,Ray Charles czy Aznavour.

  2. paca pisze:

    A piwo z plastiku po 12 złociszy budiet?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły