TEDE zagra w Grodzisku! W szczytnym celu

Koncert

W najbliższą sobotę, 13 lipca, do Grodziska zawita znany raper TEDE. Zagra charytatywny koncert na rzecz Straży Ochrony Zwierząt Powiatu Grodziskiego.

TEDE to żywa legenda polskiej sceny rap. Na swoim koncie ma kilkanaście płyt studyjnych, współpracę z pierwszoligowymi artystami, nawet takimi, którym daleko do hip hopowych rytmów (wystarczy wymienić choćby Zdzisławę Sośnicką). Wyróżnienia, wysokie miejsca w prestiżowych rankingach i przede wszystkim duża sympatia publiczności – tym wszystkim TEDE cieszy się od lat.

Swoje najnowsze kawałki raper zaprezentuje w najbliższą sobotę w Grodzisku Mazowieckim. Hip hop zabrzmi w Grillu pod Dębem w ramach dobroczynnego cyklu koncertów Dog Rock. – Tego jeszcze u nas nie było. W Grodzisku raczej też nie. Tym razem wykraczamy poza rocka ale nasze „nosy” nie mają nic przeciwko. TEDE w Grodzisku dla „nosów” SOZ Straż Zwierząt Powiatu Grodziskiego już 13 lipca – informują organizatorzy koncertu.

Bilety kosztują 30 zł w przedsprzedaży i 40 zł w dniu koncertu. Szczegóły znajdziecie tu.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 5

5 odpowiedzi na “TEDE zagra w Grodzisku! W szczytnym celu”

  1. Bezele pisze:

    Drina goni kolejny drin

  2. Grabarz pisze:

    TEDE zagra? Czy ten pan umie na czymkolwiek grać?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły