Koncert Katarzyny Żak w Raszynie

Koncert / Raszyn

7 marca na scenie Centrum Kultury Raszyn wystąpi aktorka Katarzyna Żak. W programie zatytułowanym „Miłosna Osiecka” artystka zaśpiewa przeboje jednej z najwybitniejszych autorek tekstów.

Katarzyna Żak stworzyła niezapomnianą kreację w serialu „Ranczo”. Widzowie pokochali Solejukową. Artystka swobodnie czuje się na deskach teatru i przed kamerą. Katarzyna Żak spełnia się również jako wokalistka. W niedzielę 7 marca w Raszynie będzie można usłyszeć romantyczny i nostalgiczny głos artystki. Aktorka zaśpiewa miłosne teksty Agnieszki Osieckiej. – Wybrałam utwory, które są mi najbliższe – wyznaje Katarzyna Żak, aktorka. – Zaśpiewam je w sposób osobisty, niemal intymny. Jakby to były moje historie – dodaje.

Podczas koncertu publiczność usłyszy przeboje m.in.: „Małgośka”, „Na całych jeziorach Ty”, „Szpetni czterdziestoletni”, „Okularnicy” i „Weselne dzieci”. Wokalistka zaśpiewa również dwa teksty, które otrzymała od fundacji Okularnicy. Pierwszy to „Miłości potrzebna jest epika”. To utwór do którego nikt wcześniej nie napisał muzyki. Uczynił to niedawno muzyk i kompozytor Witold Cisło. Drugi to tekst piosenki „Sprzedam cię” wydany wiele lat temu w tomiku poetyckim Agnieszki Osieckiej, a teraz Hadrian Tabęcki stworzył niesamowitą aranżację.

Zbliża się 24 rocznica śmierci jednej z najwybitniejszych polskich poetek i autorek tekstów piosenek. – Data koncertu nie jest przypadkowa. 7 marca obchodzimy kolejną rocznicę śmierci Agnieszki Osieckiej. To okazja do wspomnień. Pani Katarzyna Żak stworzyła wyjątkowy i bogaty program. Cieszymy się, że będziemy gościć tę wspaniałą artystkę w Centrum Kultury Raszyn – mówi Mariusz Smolucha, dyrektor Centrum Kultury Raszyn. – Koncert odbędzie się w przededniu Dnia Kobiet i mam nadzieję, że stanowić będzie miłą niespodziankę dla pań – dodaje.

Koncert rozpocznie się o godz. 18.00. Miejsce: Centrum Kultury Raszyn, al. Krakowska 29 A. Bilety w cenie 10 zł. Bilet można nabyć w kasie CKR lub tutaj.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.