Dni Pruszkowa w nowej odsłonie

Koncert

Ze względu na panujące obostrzenia oraz sytuację epidemiologiczną okoliczne gminy rezygnują z organizacji imprez plenerowych. Pruszkowski magistrat zaznacza, że dni miasta zostaną zorganizowane, ale w zupełnie innej formie.

Plan Dni Pruszkowa przygotowywanych na ten rok prezentował się świetnie. Impreza miała trwać przez trzy dni, a nie jak zawsze przez dwa. – Rozpoczęcie zaplanowane było już na piątek 29 maja, a tym samym miały trwać trzy, a nie tak jak dotychczas, dwa dni. Dni Pruszkowa mieliśmy rozpocząć od Night Skatingu i dyskoteki plenerowej poprowadzonej przez duet DJ Kalwi&Remi. Sobota miała być dniem koncertowym. Lady Pank, Majka Jeżowska, Maciej Maleńczuk, to gwiazdy, które miały wystąpić podczas tegorocznej imprezy plenerowej. Na niedzielę (w związku ze zbliżającym się Dniem Dziecka) zaplanowane były atrakcje dla najmłodszych mieszkańców naszego miasta – wylicza pruszkowski magistrat.

Niestety, impreza ze względu na obowiązujące w kraju obostrzenia związane z epidemią musiała zostać odwołana. Koncertów i szeregu innych atrakcji nie będzie. Mimo to władze Pruszkowa chcą by weekend 29-31 maja był wyjątkowy. Udało nam się ustalić, że Dni Pruszkowa odbędą się, ale w zupełnie innej formie. Harmonogram imprezy oraz lista atrakcji są jeszcze w przygotowaniu, ale tuż po majówce mamy poznać szczegóły imprezy w nowej formule.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 18

18 odpowiedzi na “Dni Pruszkowa w nowej odsłonie”

 1. Cxx pisze:

  K. Kowalską niech zaproszą ona się nie boi i zagra Koncert

 2. Anna pisze:

  Zapraszamy na dni Sochaczewa ! To blisko

 3. A pisze:

  Z powodu grypy odwoluja brawo to teraz trzeba sie zastanowic kiedy bedzie mozna zrobic impreze latem przewaznie jest angina .od wrzesnia do maja grypa ????????

  • B pisze:

   Ty i tak nie skorzystasz. Podobno będzie trzeba mieć sprawne obie półkule mózgu, żeby wejść.

  • Zad pisze:

   Rozumiem że w zeszłym roku też odwołali bo angina, a może nie umiesz logicznie wnioskować bo twoja matka wolała obciąganie niż naukę?

 4. Radek pisze:

  A kiedy Bono z U2 przyjedzie do Pruszkowa ?

 5. Radek pisze:

  Jest Koronawirus i Dni Pruszkowa odwolane !!!

 6. igrzysk&chleba pisze:

  Poproszę o relokację,rzeczonych dni w centrum dziadostwa,stadion,tor kolarski.Będzie to z pożytkiem,dla przyrody miejskiej,która jest uboga, ,,jak kościółek w Pyzdrach”.(Brudasowo w czasach zarazy)

 7. Anonim pisze:

  I po co to wszystko? Zamiast robić imprezę na siłę, lepiej jest wydać te środki na służbę zdrowia.

 8. #zostanwpiwnicy pisze:

  Wieść niesie, że koncerty z okazji dni Pruszkowa mają odbyć się jak dotychczas, za to lokalny aparat represji ma wyłapywać niepokornych widzów pochowanych po krzakach. Na ta okoliczność na polach parzniewskich własnie powstaje przejściowy obóz odosobnienia w których za pomocą środków perswazji bezpośredniej będzie prowadzona reedukacja.

 9. Wilku Starszy pisze:

  Pani Aniu. Artykuł z pupy i o niczym. Jak już się Pani dowie jakie będą te atrakcje proszę napisać. A na razie to wygląda że musiała Pani napisać jeszcze jeden artykuł żeby dostać wypłatę.

 10. Melisa pisze:

  To maj ma 31 dni? Myślałem że 28 a jak jezus wódę z kibla wali to 29…

 11. paca pisze:

  Jasne, trudno, imprezy nie będzie. I wyborów też.
  Pora powiedzieć: sprawdzam Panie Prezydencie. Co z danymi osobowymi ? Ma Pan kręgosłup czy Sipiery Panem kierują ?

  • Maks pisze:

   Ministerstwo Cyfryzacji, zrobiło to za prezydentów. Możesz być wściekły.
   Wilku Starszy masz rację, z tym artykułem.

 12. Rly. pisze:

  To sie dowiedziałem……

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły