Targi Zoologiczne w Nadarzynie

Targi

Przed nami Animal Days, czyli największe Targi Zoologiczne w Polsce! Miłośnicy i posiadacze zwierzaków na pewno znajdą tu coś dla swoich pupili. Koniecznie odwiedźcie hale Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie w dniach 6-8 kwietnia.

Wystawy zwierząt, przegląd rynku usług i produktów dla zwierząt, a także seria spotkań edukacyjnych o tym, jak zadbać o swojego pupila – słowem wszystko dla zwierząt i o zwierzętach w jednym miejscu. Tak opisują targi organizatorzy. Na trzy dni hale w Nadarzynie wypełnią się zwierzakami i akcesoriami przeznaczonymi właśnie dla naszych pupili. 

To jednak nie wszystko. Nie zabraknie również ciekawych gości.  Gościem specjalnym targów będzie „Nela Mała Reporterka” – podróżniczka, autorka bestsellerowych książek, a także audycji radiowych i telewizyjnych dla dzieci i młodzieży. Nela zaprezentuje swoją najnowszą książkę, opowie o podróżniczych przygodach i spotkaniach z różnymi zwierzętami. Atrakcją targów będzie również znana behawiorystka zwierzęca Aneta Awtoniuk i jej szkoła Azorres.

Wśród atrakcji targów znalazł się konkurs dla aquascaperów zajmujących się urządzaniem akwariów. Ich prace zapierają dech w piersiach, ci artyści potrafią stworzyć prawdziwe arcydzieła podwodnego świata. Każdy posiadacz akwarium chętnie poprosiłby ich o urządzenie „mieszkanka”dla własnych rybek.

Na targach obecni będą również ratownicy z Fundacji Animal Rescue Poland, którzy na co dzień zajmują się ratowaniem zwierząt m.in. po wypadkach. Opowiedzą swojej pracy i przeprowadzonych akcjach. 

Więcej informacjiznajdzieci tutaj.

Atrakcje targów:
Krajowa Wystawa Psów
Międzynarodowa Wystawa Kotów
Psie przedszkole Neli Małej Reporterki
Strefa Karaibska Neli Małej Reporterki
Strefa Behawioralna Anety Awtoniuk
Konkurs Agility
Pokaz Psiej Mody
Pokazy Groomingu
Konferencja Branży Zoologicznej

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.