Sylwester przed telewizorem

Uncategorized

Wiele osób Sylwestra spędza przed telewizorem. Trzy stacje telewizyjne będą transmitować imprezy z Warszawy (TVN), Katowic (Polsat) oraz Zakopanego (TVP2). Kto na nich wystąpi?

W tym roku Warszawa Nowy Rok będzie witać na Placu Bankowym. Impreza rozpocznie się o godz. 19.00, a transmisja telewizyjna na kanale TVN wystartuje o godz. 19.45. Na scenie wystąpią Bajm, Kayah, Agnieszka Chylińska, Bracia, Ira, Blue Cafe, Kombii, Pectus, Grzegorz Hyży, Perfect, Kasia Kowalska, Ewelina Lisowska, Soun’n’Grace, Cleo, Mateusz Ziółko i Future Folk. Na imprezie sylwestrowej w stolicy wystąpi również jedna gwiazda zagraniczna, będzie to jamajski artysta Omi, twórca hitu „Cheerleader”. 

W Katowicach również nie zabraknie gwiazd. Na scenie pojawią się Alvaro Soler, znany z hitu „El Mismo Sol” Danzel znany z przeboju „Pump It Up”, nie zabraknie również zespołu Vengaboys. W Katowicach zobaczymy również gwiazdy z polskiej sceny muzycznej. W noc sylwestrową wystąpią: Ewa Farna, Sylwia Grzeszczak, Natalia Szroeder, Michał Wiśniewski i Mesajah, a także zespoły Enej, Golec uOrkiestra, Piersi, Feel, Sebastian Riedel i Cree oraz śląskie Frele. Na scenie pojawia się również gwiazdy Disco Polo m.in. Boys, Weekend, MIG, Long&Junior, Łobuzy oraz Piękni i młodzi. Transmisja sylwestrowej imprezy na antenie Polsatu już od godz. 20.00.

TVP2 w tym roku transmitować będzie imprezę z Zakopanego. Swoje największe przeboje zaprezentują Maryla Rodowicz, Sławomir Zapała, Zakopower, Ania Dąbrowska, Krzysztof Cugowski, Margaret, Michał Szpak, Urszula i Red Lips, Zenon Martyniuk i Bayer Full. I tu nie zabraknie artystów z zagranicy na czele z Thomasem Andersem z grupy Modern Talking. Na scenie pojawią się również Limahl, zespół Eruption, Filatov&Karas oraz Uniting Nations. W TVP2 transmisja imprezy rozpocznie się godz. 20.00.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.