Spotkanie z Robertem Małeckim

Piastów

Miejska Biblioteka Publiczna w Piastowie zaprasza na spotkanie autorskie z Laureatem Nagrody Wielkiego Kalibru i nagrody Kryminalnej Piły z Panem Robertem Małeckim!

Robert Małecki to politolog, filozof i dziennikarz, a także nauczyciel kreatywnego pisania i – co najważniejsze – autor bestselerowych powieści kryminalnych. Uznawany za jednego z najlepszych polskich specjalistów w tej branży. Jest laureatem Nagrody Wielkiego Kalibru i nagrody Kryminalnej Piły oraz zdobywcą „Złotej Karety” w kategorii Kultura, przyznawanej przez toruński Dziennik „Nowości”.

Spotkanie odbędzie się dnia 9 października o godzinie 18:00 w budynku Miejskiego Ośrodka Kultury. Wszyscy zainteresowani proszeni są o kontakt z biblioteką główną pod numerem 665 206 188 lub na email: bibliotekamiejskawpiastowie@gmail.com

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 4

4 odpowiedzi na “Spotkanie z Robertem Małeckim”

 1. xD pisze:

  Nie znam człowieka, warto po te książki sięgnąć, takie łatwe czytadełka jak ćwirlej czy wroński?

 2. Hi pisze:

  Chodźcie i rozsiewajcie zarazę.Szkoda poświęcenia życia i zdrowia lekarzy i,pielęgniarek na nie myślący naród.Takie ważne spotkanie bez którego nie można żyć !!!!!! MYŚLEĆ!!!!!z takim postępowaniem to zaraza będzie jeszcze długo …..

 3. Radek pisze:

  …a Maciej Małecki to poseł PiS z Sochaczewa 🙁

  • trterter pisze:

   no i co z tego?, odpowiedzialność zbiorowa, ?lewaki się keidyś pruły, że pewien redaktor naczelny nie może odpowiadać za czyny swojego brata ubeka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły