Spotkanie z Małgorzatą Kalicińską w Raszynie

Raszyn

Małgorzata Kalicińska to jedna z najpopularniejszych polskich pisarek i autorka wielu powieści. Już 6 maja będzie można się z nią spotkać w Gminnej Bibliotece Publicznej w Raszynie.

Wiele kobiet w swoich domowych biblioteczkach trzyma takie powieści jak „Lilka” czy „Zwyczajny facet”. Dla wielu czytelniczek seria „Rozlewisko” była powodem wielu wzruszeń, a zarazem ogromną i ciekawą przygodą. Twórczość Kalicińskiej jest dla nich wyjątkowa. Z niecierpliwością czekają na kolejne dzieła pisarki i zadają sobie pytanie, skąd autorka czerpie inspiracje. 

Małgorzata Kalicińska 6 maja będzie gościła w Raszynie. Miłośniczki jej twórczości będą miały niepowtarzalną okazję, aby zadać pytania dotyczące planów, inspiracji, a także kupić książkę z autografem pisarki. 

Największą popularność Kalicińskiej przyniosła seria „Rozlewisko”, na którą składają się trzy pozycje: „Miłość nad rozlewiskiem”, „Dom nad rozlewiskiem” oraz „Powroty nad rozlewiskiem”. Warto wspomnieć, że trylogia doczekała się ekranizacji. Seriale emitowane w TVP 1 cieszyły się ogromną popularnością.

Kalicińska zdobyła w życiu wiele doświadczeń i w końcu zdecydowała poświęcić się swojej pasji. – Jestem kobieta piszącą, ale nie zawsze tak było. Jak każda z nas – byłam uczennicą, studentką, żoną, matką, kobietą domową, pracownicą w różnych miejscach. To już za mną. Dzisiaj jestem w tej szczęśliwej sytuacji, że mój obecny zawód to też moja pasja. Moją pasją jest też życie, zwyczajne – z rodziną i w zgodzie, na ile to możliwe, z naturą – podaje pisarka na swojej stronie internetowej.

Spotkanie z Małgorzatą Kalicińską odbędzie się w piątek, 6 maja, o godz. 18.00 w Gminnej Bibliotece Publicznej w Raszynie przy ul. Poniatowskiego 20. Wstęp wolny.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

jacuzzi ogrodowe