Ruszyło piłkarskie przedszkole Legii

Region

Młode piłkarskie talenty z Pruszkowa i Piastowa mogą szlifować swoje umiejętności w nowo otwartym przedszkolu Legii. W sobotę, 9 kwietnia, odbył się pierwszy pokazowy trening.

To kolejna inicjatywa stołecznego klubu skierowana do najmłodszych. Legia swoich przyszłych sportowców chce szkolić i rekrutować na wczesnym etapie ich przygody z piłką. – Najmłodsi mają w nim szansę trenować, uczyć, ale też bawić się pod okiem doświadczonych trenerów i wychowawców z Akademii Piłkarskiej. Wszystko po to by już we wczesnym wieku poznać tajniki profesjonalnego treningu piłkarskiego oraz, żeby już teraz stać się częścią rodziny Legii Warszawa – informuje klub.

Okazję, aby zobaczyć jak wygląda „przedszkolny” trening maluchy miały w sobotę na boisku przy szkole podstawowej nr 4 w Piastowie. Młodzi piłkarze mogli poćwiczyć pod okiem profesjonalistów, zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z maskotką – Misiem Kazkiem, wziąć udział w quizie z nagrodami, wystąpić w koszulkach z herbem Legii.

Treningi w Piastowie odbywać się będą w każdą sobotę w godz. 13.00-14.00. Zapisy trwają, a dołączyć można w każdej chwili, pod warunkiem, że są jeszcze wolne miejsca. Udział jest płatny. Zajęcia skierowane są do dziewczynek i chłopców w wieku od trzeciego do siódmego roku życia (roczniki 2008 – 2013).

Szczegółowe informacje dostępne są tu.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.