„Rejs dookoła świata” w Młochowie

Nadarzyn

Trwa VII edycja koncertów „zaPARKuj w Młochowie” która odbywa się pod Honorowym Patronatem Krzysztofa Rymuzy Starosty Pruszkowskiego. W najbliższą niedzielę ostatni z tegorocznych koncertów.

Zespół Mieszko Brass Band zabierze nas w pełną przebojów, muzyczną podróż dookoła świata! Kierownikiem muzycznym i menagerem zespołów jest Mieszko Winczowski, multiinstrumentalista od lat występujący na scenach warszawskich, a najczęściej można go było usłyszeć w teatrze muzycznym Sabat i big bandzie radia Jazz. Jako muzyk sesyjny nagrywał płyty ze sławami muzyki rozrywkowej i jazzowej. Ostatnie piętnaście lat Mieszko spędził na statkach pasażerskich, występując z sukcesami przed niezwykle wymagającą publicznością z całego świata.

Cykl „zaPARKuj w Młochowie” wpisał się na stałe do wakacyjnego kalendarza imprez kulturalnych w naszym regionie. Koncerty odbywają się raz w tygodniu w malowniczej scenerii zespołu pałacowo-parkowego w Młochowie. Taras oficyny przy kościele przy ul. Platanowej to doskonałe tło dla muzycznych widowisk.

Start: 27 sierpnia, godz. 16.00
Miejsce: Zespół pałacowo-parkowy w Młochowie
Wstęp wolny

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.