Raz, Dwa, Trzy w Mateczniku Mazowsze

Koncert

„30 lat jak jeden koncert” – to swoiste podziękowanie zespołu Raz, Dwa, Trzy dla fanów, którzy od trzech dekad towarzyszą muzykom na koncertach zarówno w małych klubach, jak i wielkich salach koncertowych.

Historia zespołu Raz, Dwa, Trzy zaczyna się niczym opowieść. Pewnego razu na korytarzu akadamika w Zielonej Górze rozbrzmiewają dźwięki muzyki. Muzyki zagranej przez trzech młodych ludzi, którzy w ten sposób zapoczątkowali istnienie zespołu. Raz, Dwa Trzy to zespół tworzony przez muzyków, którzy nie podążają za tym co w danej chwili jest modne. To zespół jakich mało. Zespół, który od dekad pozostaje wierny sobie, swojej muzycznej drodze i swoim fanom.

Muzyka Raz, Dwa, Trzy to niesamowite połączenie literackiego talentu Adama Nowaka z finezją i fantazją muzyczną tworzoną przez resztę zespołu. To właśnie to połączenie pozwoliło na stworzenie niedoścignionych interpretacji piosenek Osieckiej czy Młynarskiego, jednocześnie zachowując ogromny szacunek do pierwowzorów.

Raz, Dwa, Trzy to również jeden z tych zespołów, które mają niesamowitą więź z fanami. Dlatego też koncerty wyprzedają się do ostatniego miejsca. Muzycy z zespołu właśnie koncertami chcą uczcić te 30 lat na muzycznej scenie. 30 lat przyjaźni z fanami.

Zatem jeśli jesteście fanami zespołu Raz, Dwa, Trzy to nie możecie ominąć koncertu, który odbędzie się już 2 lutego o godz. 19.00 w Mateczniku Mazowsze. Jednak należy się spieszyć, bowiem pula biletów rozchodzi się ekspresowo. Bilety na to wydarzenie możecie nabyć tutaj.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Najczęściej komentowane

Grill gazowy