Radosne Piątki powracają!

Pruszków

Już 9 lipca powracają Radosne Piątki, które odbywać się będą na terenie Pruszkowa w godzinach od 14:00 – 20:00.

Harmonogram wydarzeń:
9 lipca – Park Kościuszki
Wśród atrakcji znajdą się bańki mydlane, malowanie buziek, gry planszowe oraz wielka niespodzianka, która mamy nadzieję, że zachwyci wszystkie dzieci – karuzela wenecka.

16 lipca – Park Mazowsze
Przy kąpielisku dla dzieci stanie dmuchanice oraz będziemy mogli pograć w gry planszowe. W Parku rozstawione również zostanie Miasteczko Ruchu Drogowego, więc zapraszamy z rowerami i hulajnogami.

23 lipca – Park Anielin
Tym razem Radosny Piątek upłynie nam na grach i zabawach. Na dzieci czekać też będzie dmuchana zjeżdżalnia, zabawy sportowe oraz gry planszowe i plenerowe.

30 lipca – Park Kościuszki
Czas dzieciom tym razem umili teatrzyk plenerowy pt. “Przygody niebieskiego smoka”, gry planszowe, oraz duże kartonowe pojazdy i budowle, które dzieci będą własnoręcznie ozdabiać. Tego dnia na najmłodszych będą również czekać słodkie niespodzianki.

6 sierpnia – Park Mazowsze
Ten dzień upłynie nam na szaleństwach na dmuchanych atrakcjach i na graniu w gry planszowe i plenerowe.

13 sierpnia – Park Anielin
Szalone zabawy z bańkami, malowanie buziek oraz gry planszowe i plenerowe zapełnią ten dzień w Parku Anielin.

27 sierpnia Park Kościuszki
Na zakończenie coś specjalnego, abyśmy nie smucili się, że wakacje dobiegają już końca. W Parku będzie można zagrać w gry planszowe i plenerowe, a także skorzystać z największej atrakcji czyli przejazdu kolejką szynową. Przygotujemy również słodkie niespodzianki.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Radosne Piątki powracają!”

  1. Anonim pisze:

    ależ to sztuczne i nienaturalne , prościej pojechać rowerkiem i zwiedzić okolice ,b

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły