Zrobił zakupy, zapłacił kradzioną kartą

Pruszków

Policjanci z pruszkowskiej komendy zatrzymali 32-letniego mieszkańca Pruszkowa, który dokonał kradzieży portfela wraz z kartami bankowymi. Mężczyzna postanowił zaoszczędzić na zakupach, płacąc kradzioną kartą.

Do pruszkowskiej komendy zgłosił się mężczyzna, który powiadomił, że z niezamkniętego samochodu, na terenie parkingu dokonano kradzieży. Z auta zniknął portfel wraz z zawartością dokumentów, w tym kart bankomatowych.

 

Mężczyzna nie wiedział, kto dokonał kradzieży. Co więcej złodziej dokonał kilku transakcji kradzionymi kartami bankomatowymi, a co więcej próbował nawet wypłacić środki z konta poszkodowanego. Ostatecznie dokonał transakcji na łączną kwotę 500 zł .

 

Policjanci szybko ustalili sprawcę kradzieży. – Wykonane czynności zakończyły się zatrzymaniem 32-letniego mężczyzny i przedstawieniu mu zarzutów popełnionych przestępstw. Za każde z popełnionych przestępstw grozi kara pozbawienia wolności, a najsurowsza to nawet 10 lat więzienia – informuje asp. sztab. Monika Orlik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 9

9 odpowiedzi na “Zrobił zakupy, zapłacił kradzioną kartą”

 1. Żolnierz pisze:

  Pitbul powinien być w kagańcu albo wlaśćićiel

 2. Alex pisze:

  W Pruszkowie coraz mniej bezpiecznie. Właśnie widziałem, jak facet w czerwonych spodniach, w średnim wieku, z białym psem rasy niebezpiecznej napadł na młodą kobietę z psem. Był bardzo agresywny. Gdyby nie osoby postronne, pewnie by ją pobił. Helenowska przy kościele i bloku 16.

 3. Aleks pisze:

  Pruszków jest coraz mniej bezpieczny. Właśnie byłem świadkiem, jak na ul. Helenowskiej przy kościele facet w czerwonych spodniach, w srednim wieku z białym psem rasy niebezpiecznej (oczywiście bez kagańca) napadł na młodą kobietę z psem. Gdyby nie osoby postronne, pewnie by ją pobił. Wyglądał, jakby coś brał, albo miał problemy psychiczne. Ktoś wie, co to za facet?

 4. Anonim pisze:

  Czyli dzięki temu że człowiek trzymał kasę na koncie a nie w portfelu, to złodziej ukradł mu 500 zł, które mu zostaną zwrócone bo transakcje były nieuprawnione + dzięki temu że złodziej płacił karta to w ogóle udało się go złapać.
  Dzięki za to informacje jak mojej ciotce buchnieto portfel w którym miała 5000 zł bo była świeżo po wypłacie, a na koncie niebezpiecznie bo banki kradno to ani złodzieja ani portfela już nikt więcej nie widział i skończyła z kredytem wziętym na siebie. Kolejny powód żeby nie korzystać z gotówki, która jak widać jest dobra tylko dla przestępców i niepełnosprawnych intelektualnie.

 5. Olo pisze:

  Obciąć ręce i wypuści

 6. asd pisze:

  jak wyjdzie z pudła to już będzie prawdziwy przestępca !

 7. Pospolity pisze:

  Debil

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły

jacuzzi ogrodowe