Pruszków zaprasza na „Koncert przy Tężni”

Pruszków

Cykl wakacyjnych koncertów przy pruszkowskiej tężni na trwałe zapisał się w kalendarzu imprez kulturalnych Pruszkowa. W tracie najbliższego koncertu usłyszymy Dorotę Helbin z zespołem.

Koncerty plenerowe to prawdziwa gratka dla miłośników muzyki. A jeśli dodamy do tego malowniczą scenerię Parku Kościuszki w Pruszkowie to sukces murowany! Stąd też pomysł na organizację cyklu koncertów letnich. Warto tu zaznaczyć, że to pomysł mieszkańców dla mieszkańców. „Letnie koncerty przy Tężni Miejskiej w Parku Kościuszki” to jeden z projektów realizowanych w ramach VI edycji Budżetu Obywatelskiego.

Już w najbliższą sobotę 6 sierpnia o godz. 18.00 na scenie w pruszkowskim parku zobaczymy Dorotę Helbin z zespołem. Artystka zabierze nas w muzyczną podróż „Tak śpiewa Paryż” z utworami Edith Piaf w tłumaczeniach Andrzeja Ozgi. Najpiękniej jak można wyśpiewana miłość zapewni słuchaczom niepowtarzalny i niezapomniany paryski klimat, pełen muzycznych wzruszeń przy akompaniamencie akordeonu i pianina. Szykuje się prawdziwa muzyczna uczta.

Start: 6 sierpnia, godz. 18.00
Miejsce: Park Kościuszki w Pruszkowie
Wstęp wolny

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

jacuzzi ogrodowe