Poparzeni Kawą Trzy na Dzień Kobiet (i Mężczyzn) w Pruszkowie

Pruszków

Powiat Pruszkowski z okazji Dnia Kobiet zaprasza na wyjątkowy koncert. W hali MOS wystąpi zespół Poparzeni Kawą Trzy.

Poparzeni Kawą Trzy to zespół, który na polskiej scenie muzycznej pojawił się w 2005 roku. Założyli go pracownicy Radia RMF i Radia Zet – Roman Osica, Krzysztof Zasada, Wojciech Jagielski, Mariusz Gierszewski, Piotrek Sławiński, Marian Hilla, Jacek Kret. Swoją pierwszą płytę wydali w 2011 roku, co zbiegło się z Festiwalem Top Trendy w Sopocie i zdobyciem przez nich Nagrody Dziennikarzy. Występowali na wielu scenach festiwalowych, m.in. Przystanku Woodstock, finałach WOŚP czy w Ostródzie.

Znani z takich piosenek jak „Kawałek do tańca”, „Byłaś dla mnie wszystkim” czy „Okrutna, zła i podła” dziennikarze-muzycy wystąpią 10 marca o godz. 18.00 w hali Międzyszkolnego OśrodkaSportowego w Pruszkowie przy ul. J. Gomulińskiego 4. Wstęp wolny, jednak obowiązują wejściówki – będą dostępne od 4 marca od godz. 8.00 do pobrania przez platformę evenea. Liczba miejsc ograniczona. Jedna osoba może pobrać maksymalnie2 bilety. Dostępne będą także miejsca stojące.

Na koncercie mile widziani będą także Panowie – w końcu 1- marca to Dzień Mężczyzn.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 4

4 odpowiedzi na “Poparzeni Kawą Trzy na Dzień Kobiet (i Mężczyzn) w Pruszkowie”

 1. sikfalisty pisze:

  Nie poparzeni tylko popaprańcy.

 2. O co chodzi pisze:

  Najbardziej debilna nazwa zespołu jaką słyszałem

 3. Hi pisze:

  Wielka Szkoda , że nie w Centrum Kultury.????. Dlaczego….

 4. Anonim pisze:

  Wielka Szkoda , że nie w Centrum Kultury.????. Dlaczego….

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły