Policjanci zapraszają na piknik

Piknik

Już w najbliższą sobotę w pruszkowskim Parku Kościuszki odbędzie się piknik z okazji święta policji. Nie zabraknie atrakcji dla mieszkańców.

Piknik rozpocznie się o godz. 14.00 od części oficjalnej, w trakcie której policjanci otrzymają odznaczenia i mianowania na wyższe stopie. Po zakończeniu tej części rozpocznie się piknik. Jakie atrakcje czekają na mieszkańców. – Będzie można spotkać policjantów z psami oraz funkcjonariuszy, którzy na co dzień w pracy jeżdżą konno. Nie zabraknie pokazu policyjnych samochodów. Zaprosiliśmy również strażaków, by i oni mogli się zaprezentować tego dnia – mówi nam podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Atrakcje na piknik przygotowały również Starostwo Powiatowe w Pruszkowie oraz gminy z powiatu pruszkowskiego. Te będą dostępne na ich stoiskach. Dzieci będą mogły skorzystać z miasteczka drogowego. Mnóstwo śmiechu, ale i nauki da możliwość założenia alko i narkogogli, które pokazują, jak człowiek postrzega świat po wypiciu alkoholu i zażyciu narkotyków. Początkowo efekt wzbudza śmiech, ale po chwili daje dużo do myślenia. Na odważnych czekać będzie symulator wypadku. A to tylko część niespodzianek jakie będą czekać na Was w Parku Kościuszki.

Piknik zakończy się o godz. 19.00, a już o 21.30 wystartuje seans Pruszkowskiego Kina Letniego .

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.