Piotrek Szumowski i Michał Leja w Pruszkowie

Pruszków

Michał Leja i Piotrek Szumowski - dwóch przezabawnych komików łączą swoje siły, by stworzyć jeden z najbardziej szalonych projektów stand-upowych w Polsce! Już niebawem będzie można ich zobaczyć w Pruszkowie.

Dwa odmienne charaktery, dwa różne spojrzenia na świat, dwa inne style komediowe. Dzieli ich dosłownie wszystko… I to ich właśnie łączy. Mają za sobą długą i burzliwą historię, teraz przyszedł czas na jej sceniczne zwieńczenie. „RE:fleksje” to spektakl, gdzie komicy, w formie stand-upu, dzielą się przemyśleniami i żywo dyskutują na temat największych różnic między nimi. Wciągają w to publiczność i inteligentnym (a czasami dość durnym) żartem, zmuszają ich nie tylko do nieprzerwanego śmiechu, ale też refleksji nad kwestiami dzielącymi społeczeństwo.

Nie ważne, czy jesteś #teamleja, czy #teamszumowski, ten spektakl dostarczy Ci niezapomnianych wrażeń i uruchomi twoje pokłady śmiechu na wielu różnych poziomach: od zaskoczenia, przez zażenowanie, po satysfakcję z celnie trafionej puenty. Zarezerwuj sobie miejsce już dziś i dołącz do elitarnej grupy osób, które „RE:fleksje” doświadczą na żywo!

Start: 25 października, godz. 19.00
Miejsce: Pruszków, Centrum Kultury i Sportu
Bilety do nabycia na: www.KupBilecik.pl

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 2

2 odpowiedzi na “Piotrek Szumowski i Michał Leja w Pruszkowie”

  1. loża@szydercuff pisze:

    Śmiesznych pajaców wysyp .Wyraz „chałtura” jest pochodzenia greckiego (gr. chartoularion, łac. chartularium – spis, rejestr), w języku polskim utrwalonym za pośrednictwem języka rosyjskiego (rusycyzm; ros. халтура oznacza pracę niedbałą, niedbale wykonywaną).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły