Perfect zagra w Michałowicach

Michałowice

Sezon imprez pod chmurką wystartował. Okoliczne miasta i gminy prezentują artystów, jakich będzie można zobaczyć na lokalnych imprezach. Gmina Michałowice właśnie zdradziła kto wystąpi na scenie w trakcie Dni Gminy. Będzie to legendarna grupa Perfect.

Zespołu Perfect nie trzeba chyba przedstawiać. Wielu osobom grupa kojarzy się przede wszystkim z niezwykle charakterystycznym głosem Grzegorza Markowskiego. Niewielu wie, że początkowo „głosem” zespoły były Ewa Konarzewska i Barbara Trzetrzelewska, czyli Alibabki. Markowski do grupy dołączył w 1979 r. i do dziś pełni rolę frontmana Perfectu. Do ich największych przebojów należą m.in.: „Ale wkoło jest wesoło”, „Chcemy być sobą”, „Nie płacz Ewka” czy legendarna już „Autobiografia”. Obecnie zespół jest w trakcie sesji nagraniowej jest więc szansa, że 12 czerwca usłyszymy również nowe utwory.

Perfect będzie gwiazdą festynu organizowanego z okazji Dni Gminy Michałowice, który odbędzie się na placu przy ul. ks. Jerzego Popiełuszki.. Zespół na scenie pojawi się o 20:30. Jednak impreza wystartowała już o godzinie 13. Na jakie atrakcje mogą liczyć mieszkańcy? Na tych mniejszych czekać będą dmuchane zjeżdżalnie, malowanie buziek oraz liczne konkursy. Nie zabraknie również oprawy artystycznej, o którą zadbali… sami mieszkańcy. Na tych nieco większych czekać będzie „Strefa kibica” dziś reprezentacja Polski w piłce nożnej zmierzy się z Irlandią Północną w trakcie Mistrzostw Europy Euro 2016. W strefie nie zabraknie atrakcji dla małych i dużych znajdą się m.in. symulator rzutów karnych, bramka celnościowa czy mega piłkarzyki.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Najchętniej czytane

W Pruszkowie trwa walka o drugą turę

Pruszków / Wybory 2024
11397

Bąk i Makuch w II turze

Pruszków / Wybory 2024
9015

Nowy skład pruszkowskiej rady miasta

Pruszków / Wybory 2024
8520

Kolejne dane o frekwencji

Region / Wybory 2024
7292

Pierwsze wyniki frekwencji z regionu

Region / Wybory 2024
5758