Najsmaczniejszy wiosenny weekend w Piastowie! [KONKURS]

Piastów

Już 17 czerwca do Piastowa zawitają miłośnicy gotowania „na czterech kółkach”. W dniach 17, 18 i 19 czerwca 2022 r. odbędzie się tutaj wiosenny zlot food trucków. To prawdziwa gratka dla fanów dobrej kuchni i jedzenia pod chmurką. Na rodzinny piknik zapraszają FUTRAKI.

Kulinarne miasteczko stanie na parkingu marketu Kaufland. Food trucki będą karmić mieszkańców Piastowa przez trzy dni od 17-19 czerwca. W piknikowej atmosferze będzie można spróbować dań z co najmniej 4 kontynentów. Nie zabraknie dań z kuchni orientalnej, bałkańskiej, śródziemnomorskiej, a także królujących na wszystkich eventach – amerykańskich burgerów i belgijskich frytek. Organizatorzy zapewnią także słodkie przekąski, kawę oraz zimne napoje.

Eventy „foodtruckowe” wpisały się na dobre w mapę miejskich wydarzeń na świeżym powietrzu. Oryginalne dania z różnych stron świata, nieoczywiste smaki i nęcące zapachy przyciągają całe rodziny.

Organizatorem zlotu jest organizacja FUTRAKI, która skupia kilkuset właścicieli food trucków, wyselekcjonowanych pod względem jakości.

Wszystkie potrawy przygotowywane są ze świeżych, sezonowych produktów.

Zlot odbędzie się na parkingu Kaufland przy ul. Warszawskiej 1.

Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Piątek: 11:00- 21:00
Sobota: 11:00-21:00
Niedziela 11:00-20:00

Link do wydarzenia:

https://www.facebook.com/events/735429380921784/?ref=newsfeed

Kochani mamy dla Was konkurs. Pierwsze sześć osób, których maile dotrą na naszą skrzynkę konkursy@wprmedia.pl 17 czerwca o godz. 14.00 otrzymają od nas vouchery na dania. W tytule maila należy wpisać Zlot Food Trucków w Piastowie. W treści należy podać imię, nazwisko oraz numer telefonu.

 

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.