Na koncert do parku

Młochów

Kolejny koncert z cyklu „zaPARKuj w Młochowie”. 30 lipca na tarasie przy kościele św. Michała Archanioła wystąpi Karolina Skrzyńska z zespołem. Początek koncertu o 16.00.

Lipcowe i sierpniowe niedziele w Młochowie upływają pod znakiem koncertów. W malowniczej scenerii mieszkańcy mogą posłuchać dobrej muzyki. Usiąść na trawie i oddać się przyjemności słuchania utalentowanych artystów – to wspaniałe doznanie. Warto ze sobą zabrać koc bądź matę i wygodnie rozsiąść się na trawie. Niektórzy mogą zastanawiać się, czy wybrać się na koncert skoro pogoda nie rozpieszcza. Ale opady deszczu nie stanowią problemu! W przypadku niepogody koncert zostanie przeniesiony do kościoła.

30 lipca o 16.00 w młochowskim parku zaprezentuje się Karolina Skrzyńska wraz z zespołem. 29-letnia piosenkarka uczęszczała do gliwickiej Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia. W 2010 roku została laureatką Studenckiego Festiwalu Piosenki. Na swoim koncie zapisała wiele nagród i wyróżnień. Pierwszy album Karoliny Skrzyńskiej „W oddali” ukazał się w 2013 roku. Rok później otrzymała nagrodę im. Czesława Niemena w koncercie SuperDebiutów w Opolu. Do najbardziej znanych utworów artystki należą: „Szeptane”, „Hej w oddali”, „Przedwiośnie”. 

W programie niedzielnego koncertu znajdują się autorskie utwory Skrzyńskiej związane z rdzenną kulturą polską. Artystka wystąpi w towarzystwie Barta Pałygi (wiolonczela, tarhu), Mateusza Szemraja (cymbały, gitara), Wojciecha Lubertowicza (perkusjonalia), Jakuba Mielcarka (kontrabas), Huberta Giziewskiego (akordeon) i chóru.

Kolejny koncert 6 sierpnia. W jazzowy klimat miłośników muzyki przeniesie „A Little Jazz Orchestra”.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

jacuzzi ogrodowe