Muzeum Dulag 121 zaprasza do letniej zabawy

Pruszków

Kto powiedział, że lato w mieście musi być nudne? Muzeum Dulag 121 dla wszystkich mieszkańców Pruszkowa i okolic do wzięcia udziału w letnich quizach i konkursach przygotowanych na lato!

W tym roku Muzeum Dulag 121 zaprasza do udziału w letnich zabawach! Każdy znajdzie tu oś dla siebie bowiem muzeum przygotowało trzy odrębne zabawy, Co więcej można do nich dołączyć w każdym momencie. Na najlepszych czekają ciekawe nagrody w postaci publikacji książkowych i albumów. Zabawy startują już 29 czerwca! Jakie

#QuizPruszkowski
Tu trzeba wykazać się znajomością historii Pruszkowa i okolic. W każdy poniedziałek i każdą środę o godz. 10.00 na stronie facebookowej wydarzenia będą pojawiać się cztery pytania. Zabawa pod szyldem #QuizPruszkowski będzie trwać do 22 sierpnia.

#KlubFilmowy
Lubicie nagrywać filmiki? Jeśli tak to ta zabawa jest dla Was! Zadaniem uczestników konkursu będzie nakręcenie materiału filmowego a następnie jego zmontowanie w etiudę filmową. Nie ważne czym nagrywacie. Liczy się efekt końcowy. Oto propozycje tematów: „Tu była fabryka”, „Etiuda o moich dziadkach”, „Te ważne książki”, „Zakątki przeszłości”.

Jeśli nie do końca wiecie jak nagrywać i montować filmy nic nie szkodzi! Przez cały czas trwania konkursu będą odbywały się warsztaty filmowe, dzięki którym będzie można nauczyć się technik kręcenia materiału filmowego oraz jego montażu. Prace konkursowe należy przesyłać za pomocą strony WeTransfer na adres mailowy:  dulag121nalato@gmail.com do 23 sierpnia.

#PruszkowChallenge
W ostatnim czasie ta forma „zabawy” stała się niezwykle popularna. W #PruszkowChallenge nie musicie robić pompek czy oblewać się lodowatą wodą. Konkurs polega na zaprojektowaniu i wykonaniu graffiti metodą stencil na koszulce, torbie zakupowej, bądź innym materiale. Praca musi nawiązywać do miejsc, wydarzeń lub osób związanych z Pruszkowem.

Następnie zrób zdjęcie, bądź nakręć krótki filmik. Oznacz go tagiem #PruszkowChallenge i nominuj znajomych. Fotografie prac konkursowych można przesyłać na adres mailowy: dulag121nalato@gmail.com do 22 sierpnia.

Szczegóły zabaw
Szczegółowe informacje dotyczące przebiegu, terminów i regulaminów poszczególnych konkursów można znaleźć na naszym profilu facebookowym oraz na stronie internetowej www.dulag121.pl.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.